Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.09.2019 > 12:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 18 septembrie 2019, ora 12:08

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:272 115 63 23 18 - 9 13 15 16

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
5. Ampleev Andrian Minoritati
6. Andrei Alexandru-Ioan PNL
7. Andronache Gabriel PNL
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton -
10. Apjok Norbert UDMR
11. Ardelean Ben-Oni PNL
12. Avram Constantin -
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
17. Barna Ilie Dan USR
18. Băișanu Ștefan-Alexandru -
19. Bălănescu Alexandru PRO Europa
20. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Benga Tudor - Vlad USR
23. Benkő Erika UDMR
24. Bica Dănuț PNL
25. Bichineț Corneliu PMP
26. Biro Zsolt-Istvan UDMR
27. Biró Rozália-Ibolya UDMR
28. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
29. Boboc Tudorița-Rodica PSD
30. Boboc Valentin Gabriel PSD
31. Bode Lucian Nicolae PNL
32. Bodea Marius PNL
33. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
34. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
35. Bontea Vlad PSD
36. Boroianu Aurel-Robert PNL
37. Borza Remus-Adrian PSD
38. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
39. Botez Mihai-Cătălin USR
40. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
41. Bucura-Oprescu Simona PSD
42. Budăi Marius-Constantin PSD
43. Buican Cristian PNL
44. Buicu Corneliu-Florin PSD
45. Bulai Iulian USR
46. Bumb Sorin-Ioan PNL
47. Burciu Cristina PSD
48. Calista Mara-Daniela PNL
49. Calotă Florică Ică -
50. Căciulă Aurel PSD
51. Călin Ion PSD
52. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
53. Căruceru Aida-Cristina PSD
54. Cătăniciu Steluța-Gustica -
55. Cherecheș Florica PNL
56. Cherecheș Viorica PNL
57. Chichirău Cosette-Paula USR
58. Cioabă Petre PSD
59. Ciocan Dan PSD
60. Ciofu Tamara-Dorina PSD
61. Ciolacu Ion-Marcel PSD
62. Cîtea Vasile PSD
63. Cobuz Maricela PSD
64. Cocoș Vasile PSD
65. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
66. Cosma Lavinia-Corina USR
67. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
68. Cristache Cătălin PMP
69. Csép Éva-Andrea UDMR
70. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
71. Csoma Botond UDMR
72. Cucșa Marian-Gheorghe -
73. Culeafă Mihai PNL
74. Cupă Ion -
75. Dan Nicușor Daniel USR
76. Dehelean Silviu USR
77. Dinu Cristina-Elena PSD
78. Dîrzu Ioan PSD
79. Dobre Victor Paul PNL
80. Dobrică Ionela Viorela PSD
81. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
82. Dobrovie Matei-Adrian PNL
83. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
84. Drulă Cătălin USR
85. Dumitrache Ileana Cristina PSD
86. Dunava Costel Neculai PSD
87. Erdei Dolóczki István UDMR
88. Farago Petru UDMR
89. Fădor Angelica PNL
90. Florea Oana-Consuela PSD
91. Floroiu Ionel PSD
92. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
93. Furtună Mirela PSD
94. Gavrilă Camelia PSD
95. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
96. Găină Mihăiță PSD
97. Georgescu Laura PSD
98. Georgescu Nicolae PSD
99. Gerea Andrei Dominic -
100. Gheorghe Andrei Daniel PNL
101. Gheorghe Tinel PNL
102. Gheorghiu Bogdan PNL
103. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
104. Gherman Dumitru PSD
105. Ghilea Găvrilă PNL
106. Gilia Claudia PSD
107. Giugea Nicolae PNL
108. Goga Octavian PSD
109. Gudu Vasile PNL
110. Halici Nicușor PSD
111. Hărătău Elena PSD
112. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
113. Holban Georgeta-Carmen PSD
114. Huncă Mihaela PRO Europa
115. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
116. Iancu Iulian PSD
117. Iancu Marius-Ionel PSD
118. Ibram Iusein Minoritati
119. Iftimie Neculai PSD
120. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
121. Ion Stelian-Cristian USR
122. Ionescu George PNL
123. Ioniță Antoneta PNL
124. Iordache Florin PSD
125. Itu Cornel PSD
126. Iurișniți Cristina-Ionela USR
127. Jivan Luminița-Maria PSD
128. Kelemen Hunor UDMR
129. Kulcsár-Terza József-György UDMR
130. Lazăr Sorin PSD
131. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
132. Longher Victoria Minoritati
133. Lovin Dumitru -
134. Lungu Tudorița PNL
135. Lupescu Dumitru USR
136. Macovei Silviu Nicu PSD
137. Magyar Loránd-Bálint UDMR
138. Manole Petre-Florin PSD
139. Mareș Mara PNL
140. Marica Petru-Sorin PRO Europa
141. Márton Árpád-Francisc UDMR
142. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
143. Mărgărit Mitică-Marius PSD
144. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
145. Mihalescul Dumitru PNL
146. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
147. Mircea Florin PSD
148. Mocioalcă Ion PRO Europa
149. Mohaci Mihai PRO Europa
150. Moise Costin-Sebastian PMP
151. Moldovan Sorin-Dan PNL
152. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
153. Movilă Petru PMP
154. Mușoiu Ștefan PSD
155. Nasra Gabriel-Horia PSD
156. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
157. Neagu Nicolae PNL
158. Neață Eugen PSD
159. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
160. Nicoară Romeo Florin PNL
161. Nicolae Andrei PSD
162. Nistor Laurențiu PSD
163. Niță Nicu PSD
164. Nosa Iuliu PSD
165. Olteanu Daniel -
166. Oprea Dumitru PNL
167. Oprișcan Mihai Doru -
168. Oros Nechita-Adrian PNL
169. Oteșanu Daniela PSD
170. Palăr Ionel PNL
171. Pambuccian Varujan Minoritati
172. Pană Adriana-Doina PSD
173. Paraschiv Rodica PSD
174. Pașcan Emil-Marius PMP
175. Pau Radu - Adrian PRO Europa
176. Păle Dănuț PSD
177. Petcu Toma-Florin -
178. Petrea Gabriel PSD
179. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
180. Petric Octavian PRO Europa
181. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
182. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
183. Pistru Eusebiu-Manea -
184. Pop Andrei PSD
185. Pop Tudor Rareș USR
186. Popa Florin PSD
187. Popa Mihai Valentin PRO Europa
188. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
189. Popescu Mariana-Venera Minoritati
190. Popescu Nicolae-Daniel USR
191. Popescu Pavel PNL
192. Predoiu Marian-Cătălin PNL
193. Presură Alexandra PSD
194. Prișcă Răzvan Sorin PNL
195. Radu Anișoara PSD
196. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
197. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
198. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
199. Rădulescu Alexandru PSD
200. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
201. Rădulescu Dan-Răzvan USR
202. Răduț Violeta PSD
203. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
204. Roman Florin-Claudiu PNL
205. Roman Ioan Sorin PSD
206. Romanescu Cristinel PNL
207. Roșca Lucreția PSD
208. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
209. Săftoiu Ana Adriana PNL
210. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
211. Sebestyén Csaba-István UDMR
212. Sefer Cristian-George PSD
213. Seidler Cristian-Gabriel USR
214. Seres Dénes UDMR
215. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
216. Simion Lucian-Eduard PSD
217. Simionca Ionuț PMP
218. Simonis Alfred - Robert PSD
219. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
220. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
221. Spânu Ion PRO Europa
222. Stamatian Vasile-Florin PNL
223. Stan Viorel PSD
224. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
225. Stancu Florinel PRO Europa
226. Stativă Irinel Ioan PSD
227. Steriu Valeriu-Andrei PSD
228. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
229. Stroe Ionuț-Marian PNL
230. Suciu Vasile-Daniel PSD
231. Surgent Marius-Gheorghe -
232. Szabó Ödön UDMR
233. Șimon Gheorghe PSD
234. Șișcu George PNL
235. Șotcan Theodora PSD
236. Șovăială Constantin PNL
237. Ștefan Corneliu PSD
238. Ștefan Ion PNL
239. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
240. Tabugan Ion -
241. Tănăsescu Alina-Elena PSD
242. Teiș Alina PSD
243. Terea Ioan PSD
244. Tîlvăr Angel PSD
245. Todor Adrian PSD
246. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
247. Toma Ilie PSD
248. Trăilă Cristina PNL
249. Tripa Florin-Dan PSD
250. Tudor Beatrice PSD
251. Turcan Raluca PNL
252. Turcescu Robert-Nicolae PMP
253. Tușa Adriana Diana PSD
254. Țachianu Marian PSD
255. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
256. Ursu Răzvan-Ion PSD
257. Varga Glad-Aurel PNL
258. Varga Vasile PNL
259. Vasile Daniel Minoritati
260. Vasilescu Lia Olguța PSD
261. Vass Levente UDMR
262. Velcea Nicolae PSD
263. Vexler Silviu Minoritati
264. Vîlceanu Dan PNL
265. Vîrză Mihăiță PSD
266. Vlad Sergiu Cosmin USR
267. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
268. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
269. Weber Mihai PSD
270. Zainea Cornel USR
271. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
272. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 6:39
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro