Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 24.09.2019 > 10:12 Versiunea pentru printare
Marți, 24 septembrie 2019, ora 10:12

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:230 101 46 18 16 - 7 12 23 7

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton PRO Europa
9. Apjok Norbert UDMR
10. Axinte Vasile PSD
11. Babuș Radu PSD
12. Balan Ioan PNL
13. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
14. Bălănescu Alexandru PRO Europa
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
16. Bejinariu Eugen PSD
17. Bende Sándor UDMR
18. Benedek Zacharie UDMR
19. Benga Tudor - Vlad USR
20. Benkő Erika UDMR
21. Bica Dănuț PNL
22. Bichineț Corneliu PMP
23. Boboc Tudorița-Rodica PSD
24. Boboc Valentin Gabriel PSD
25. Bode Lucian Nicolae PNL
26. Bodea Marius PNL
27. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
28. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
29. Bontea Vlad PSD
30. Boroianu Aurel-Robert PNL
31. Borza Remus-Adrian PSD
32. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
33. Botez Mihai-Cătălin USR
34. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
35. Budăi Marius-Constantin PSD
36. Buican Cristian PNL
37. Buicu Corneliu-Florin PSD
38. Bumb Sorin-Ioan PNL
39. Burciu Cristina PSD
40. Calista Mara-Daniela PNL
41. Calotă Florică Ică PRO Europa
42. Căciulă Aurel PSD
43. Călin Ion PSD
44. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
45. Căruceru Aida-Cristina PSD
46. Cătăniciu Steluța-Gustica PRO Europa
47. Cherecheș Viorica PNL
48. Chiriac Viorel PSD
49. Cioabă Petre PSD
50. Ciofu Tamara-Dorina PSD
51. Ciolacu Ion-Marcel PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
54. Constantin Daniel PRO Europa
55. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
56. Cristache Cătălin PMP
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
59. Csoma Botond UDMR
60. Cucșa Marian-Gheorghe -
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupă Ion -
63. Cupșa Ioan PNL
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrică Ionela Viorela PSD
69. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
70. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
71. Drulă Cătălin USR
72. Dumitrache Ileana Cristina PSD
73. Dunava Costel Neculai PSD
74. Erdei Dolóczki István UDMR
75. Farago Petru UDMR
76. Fădor Angelica PNL
77. Floroiu Ionel PSD
78. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
79. Furic Iarco Minoritati
80. Furtună Mirela PSD
81. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
82. Gavrilescu Grațiela Leocadia -
83. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
84. Găină Mihăiță PSD
85. Georgescu Laura PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gerea Andrei Dominic PRO Europa
88. Gheorghe Andrei Daniel PNL
89. Gheorghiu Bogdan PNL
90. Gherman Dumitru PSD
91. Ghilea Găvrilă PNL
92. Gilia Claudia PSD
93. Goga Octavian PSD
94. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
95. Halici Nicușor PSD
96. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
97. Holban Georgeta-Carmen PSD
98. Huncă Mihaela PRO Europa
99. Iancu Iulian PSD
100. Iancu Marius-Ionel PSD
101. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
102. Ion Stelian-Cristian USR
103. Itu Cornel PSD
104. Iurișniți Cristina-Ionela USR
105. Jivan Luminița-Maria PSD
106. Korodi Attila UDMR
107. Lazăr Sorin PSD
108. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
109. Lovin Dumitru -
110. Lungu Tudorița PNL
111. Lupașcu Costel PSD
112. Lupescu Dumitru USR
113. Macovei Silviu Nicu PSD
114. Magyar Loránd-Bálint UDMR
115. Manole Petre-Florin PSD
116. Mareș Mara PNL
117. Marica Petru-Sorin PRO Europa
118. Márton Árpád-Francisc UDMR
119. Mărgărit Mitică-Marius PSD
120. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
121. Mihalescul Dumitru PNL
122. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
123. Mircea Florin PSD
124. Mocioalcă Ion PRO Europa
125. Moldovan Sorin-Dan PNL
126. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
127. Mușoiu Ștefan PSD
128. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
129. Neagu Nicolae PNL
130. Neață Eugen PSD
131. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
132. Nicoară Romeo Florin PNL
133. Nicolae Andrei PSD
134. Nistor Laurențiu PSD
135. Niță Mihai -
136. Niță Nicu PSD
137. Nosa Iuliu PSD
138. Olteanu Daniel -
139. Oprea Dumitru PNL
140. Oprișcan Mihai Doru -
141. Oros Nechita-Adrian PNL
142. Oteșanu Daniela PSD
143. Palăr Ionel PNL
144. Pambuccian Varujan Minoritati
145. Pană Adriana-Doina PSD
146. Paraschiv Rodica PSD
147. Pașcan Emil-Marius PMP
148. Păle Dănuț PSD
149. Petcu Toma-Florin PRO Europa
150. Petrea Gabriel PSD
151. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
152. Petric Octavian PRO Europa
153. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
154. Pistru Eusebiu-Manea PRO Europa
155. Pop Georgian PRO Europa
156. Pop Tudor Rareș USR
157. Popa Mihai Valentin PRO Europa
158. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
159. Popescu Mariana-Venera Minoritati
160. Preda Cezar-Florin PNL
161. Predoiu Marian-Cătălin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prișcă Răzvan Sorin PNL
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Anișoara PSD
166. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
167. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
168. Rădulescu Dan-Răzvan USR
169. Răduț Violeta PSD
170. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
171. Roman Florin-Claudiu PNL
172. Roman Ioan Sorin PSD
173. Romanescu Cristinel PNL
174. Roșca Lucreția PSD
175. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
176. Săftoiu Ana Adriana PNL
177. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
178. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
179. Sebestyén Csaba-István UDMR
180. Sefer Cristian-George PSD
181. Seidler Cristian-Gabriel USR
182. Seres Dénes UDMR
183. Simionca Ionuț PMP
184. Simonis Alfred - Robert PSD
185. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
186. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
187. Solomon Adrian PSD
188. Spânu Ion PRO Europa
189. Stamatian Vasile-Florin PNL
190. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
191. Stancu Florinel PRO Europa
192. Stănescu Alexandru PSD
193. Steriu Valeriu-Andrei PSD
194. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
195. Stroe Ionuț-Marian PNL
196. Suciu Matei PSD
197. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa
198. Șarapatin Elvira PSD
199. Șerban Ciprian-Constantin PSD
200. Șimon Gheorghe PSD
201. Șovăială Constantin PNL
202. Ștefan Corneliu PSD
203. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
204. Tănăsescu Alina-Elena PSD
205. Teiș Alina PSD
206. Terea Ioan PSD
207. Tîlvăr Angel PSD
208. Todor Adrian PSD
209. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
210. Toma Ilie PSD
211. Tudor Beatrice PSD
212. Turcan Raluca PNL
213. Tușa Adriana Diana PSD
214. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
215. Ursu Răzvan-Ion PSD
216. Varga Glad-Aurel PNL
217. Vasile Daniel Minoritati
218. Vasilescu Lia Olguța PSD
219. Vass Levente UDMR
220. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
221. Velcea Nicolae PSD
222. Vișan George-Gabriel PSD
223. Vîlceanu Dan PNL
224. Vîrză Mihăiță PSD
225. Vlad Sergiu Cosmin USR
226. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
227. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
228. Zainea Cornel USR
229. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
230. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 4:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro