Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.10.2019 > 16:06 Versiunea pentru printare
Luni, 7 octombrie 2019, ora 16:06

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:206 101 37 16 11 - 8 12 18 3
- voturi pentru (DA):205 100 37 16 11 - 8 12 18 3
- voturi împotrivă (NU):1 1 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Alexe Costel PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Andrușcă Dănuț PSD DA
6. Anton Anton PRO Europa DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Axinte Vasile PSD DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Balan Ioan PNL DA
11. Banias Mircea Marius PRO Europa DA
12. Bălănescu Alexandru PRO Europa DA
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Bende Sándor UDMR DA
16. Benedek Zacharie UDMR DA
17. Benga Tudor - Vlad USR DA
18. Bica Dănuț PNL DA
19. Bichineț Corneliu PMP DA
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bode Lucian Nicolae PNL DA
23. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
24. Bontea Vlad PSD DA
25. Borza Remus-Adrian PSD DA
26. Botez Mihai-Cătălin USR DA
27. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
28. Bran Ioana PSD DA
29. Budăi Marius-Constantin PSD DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Calista Mara-Daniela PNL DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
35. Cherecheș Florica PNL DA
36. Chichirău Cosette-Paula USR DA
37. Chiriac Viorel PSD DA
38. Cioabă Petre PSD DA
39. Ciocan Dan PSD DA
40. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
41. Cîtea Vasile PSD DA
42. Cobuz Maricela PSD DA
43. Codreanu Constantin PMP DA
44. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
45. Constantin Daniel PRO Europa DA
46. Csép Éva-Andrea UDMR DA
47. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
48. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
49. Dehelean Silviu USR DA
50. Dinu Cristina-Elena PSD DA
51. Dîrzu Ioan PSD DA
52. Dobre Victor Paul PNL DA
53. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
54. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
55. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
56. Erdei Dolóczki István UDMR DA
57. Fădor Angelica PNL DA
58. Florea Damian PRO Europa DA
59. Floroiu Ionel PSD DA
60. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
61. Furic Iarco Minoritati DA
62. Furtună Mirela PSD DA
63. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
64. Gavrilă Camelia PSD DA
65. Gavrilescu Grațiela Leocadia - DA
66. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
67. Georgescu Laura PSD DA
68. Georgescu Nicolae PSD DA
69. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
70. Gheorghe Tinel PNL DA
71. Gherman Dumitru PSD DA
72. Gilia Claudia PSD DA
73. Giugea Nicolae PNL DA
74. Goga Octavian PSD DA
75. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
76. Gudu Vasile PNL DA
77. Halici Nicușor PSD DA
78. Havrici Emanuel-Iuliu PRO Europa DA
79. Hărătău Elena PSD DA
80. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
81. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
82. Huncă Mihaela PRO Europa DA
83. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
84. Iancu Iulian PSD DA
85. Iftimie Neculai PSD DA
86. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
87. Ion Stelian-Cristian USR DA
88. Ioniță Antoneta PNL DA
89. Iordache Florin PSD NU
90. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
91. Jivan Luminița-Maria PSD DA
92. Lazăr Sorin PSD DA
93. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
94. Longher Victoria Minoritati DA
95. Lovin Dumitru PRO Europa DA
96. Lungu Tudorița PNL DA
97. Lupescu Dumitru USR DA
98. Macovei Silviu Nicu PSD DA
99. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
100. Manole Petre-Florin PSD DA
101. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
102. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
103. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
104. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa DA
105. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
106. Mircea Florin PSD DA
107. Mohaci Mihai PRO Europa DA
108. Moise Costin-Sebastian PMP DA
109. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
110. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
111. Movilă Petru PMP DA
112. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
113. Neagu Nicolae PNL DA
114. Neață Eugen PSD DA
115. Nicoară Romeo Florin PNL DA
116. Nicolae Andrei PSD DA
117. Nistor Laurențiu PSD DA
118. Niță Mihai - DA
119. Niță Nicu PSD DA
120. Nosa Iuliu PSD DA
121. Oprea Dumitru PNL DA
122. Oros Nechita-Adrian PNL DA
123. Oteșanu Daniela PSD DA
124. Pambuccian Varujan Minoritati DA
125. Pană Adriana-Doina PSD DA
126. Paraschiv Rodica PSD DA
127. Pașcan Emil-Marius PMP DA
128. Pau Radu - Adrian PRO Europa DA
129. Păle Dănuț PSD DA
130. Petrea Gabriel PSD DA
131. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
132. Petric Octavian PRO Europa DA
133. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
134. Pop Andrei PSD DA
135. Popa Florin PSD DA
136. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
137. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
138. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
139. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
140. Presură Alexandra PSD DA
141. Prună Cristina-Mădălina USR DA
142. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
143. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
144. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
145. Rădulescu Alexandru PSD DA
146. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
147. Răduț Violeta PSD DA
148. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
149. Roman Florin-Claudiu PNL DA
150. Romanescu Cristinel PNL DA
151. Roșca Lucreția PSD DA
152. Rotaru Alexandru PSD DA
153. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
154. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
155. Sefer Cristian-George PSD DA
156. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
157. Seres Dénes UDMR DA
158. Simion Lucian-Eduard PSD DA
159. Simonis Alfred - Robert PSD DA
160. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
161. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
162. Solomon Adrian PSD DA
163. Spânu Ion PRO Europa DA
164. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
165. Stan Viorel PSD DA
166. Stancu Florinel PRO Europa DA
167. Stativă Irinel Ioan PSD DA
168. Stănescu Alexandru PSD DA
169. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
170. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
171. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
172. Szabó Ödön UDMR DA
173. Șarapatin Elvira PSD DA
174. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
175. Șimon Gheorghe PSD DA
176. Șișcu George PNL DA
177. Șotcan Theodora PSD DA
178. Șovăială Constantin PNL DA
179. Ștefan Corneliu PSD DA
180. Ștefan Ion PNL DA
181. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
182. Teiș Alina PSD DA
183. Terea Ioan PSD DA
184. Tîlvăr Angel PSD DA
185. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
186. Toma Ilie PSD DA
187. Tripa Florin-Dan PSD DA
188. Tudor Beatrice PSD DA
189. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
190. Tușa Adriana Diana PSD DA
191. Țachianu Marian PSD DA
192. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
193. Varga Glad-Aurel PNL DA
194. Varga Vasile PNL DA
195. Vasile Daniel Minoritati DA
196. Vass Levente UDMR DA
197. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
198. Velcea Nicolae PSD DA
199. Vișan George-Gabriel PSD DA
200. Vîlceanu Dan PNL DA
201. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
202. Vosganian Varujan PRO Europa DA
203. Weber Mihai PSD DA
204. Zainea Cornel USR DA
205. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
206. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 31 martie 2020, 13:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro