Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.10.2019 > 12:02 Versiunea pentru printare
Marți, 8 octombrie 2019, ora 12:02

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:230 92 49 23 15 - 9 12 27 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PNL
7. Andronache Gabriel PNL
8. Antal István-János UDMR
9. Anton Anton PRO Europa
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Arsu Alin-Ionuț USR
12. Avram Constantin PRO Europa
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
17. Banias Mircea Marius PRO Europa
18. Barna Ilie Dan USR
19. Băișanu Ștefan-Alexandru -
20. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Bende Sándor UDMR
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad USR
25. Benkő Erika UDMR
26. Bica Dănuț PNL
27. Bichineț Corneliu PMP
28. Biro Zsolt-Istvan UDMR
29. Boboc Valentin Gabriel PSD
30. Bode Lucian Nicolae PNL
31. Bodea Marius PNL
32. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
33. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
34. Bontea Vlad PSD
35. Borza Remus-Adrian PSD
36. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
37. Botez Mihai-Cătălin USR
38. Bran Ioana PSD
39. Bucura-Oprescu Simona PSD
40. Budăi Marius-Constantin PSD
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Calista Mara-Daniela PNL
43. Calotă Florică Ică PRO Europa
44. Căciulă Aurel PSD
45. Călin Ion PSD
46. Căruceru Aida-Cristina PSD
47. Cătăniciu Steluța-Gustica PRO Europa
48. Cherecheș Viorica PNL
49. Chichirău Cosette-Paula USR
50. Cioabă Petre PSD
51. Ciofu Tamara-Dorina PSD
52. Ciolacu Ion-Marcel PSD
53. Cîtea Vasile PSD
54. Cobuz Maricela PSD
55. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
56. Coliu Doru-Petrișor PMP
57. Constantin Daniel PRO Europa
58. Cosma Lavinia-Corina USR
59. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
60. Cristache Cătălin PMP
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
63. Csoma Botond UDMR
64. Cucșa Marian-Gheorghe -
65. Culeafă Mihai PNL
66. Cupșa Ioan PNL
67. Dan Nicușor Daniel USR
68. Dehelean Silviu USR
69. Dinu Cristina-Elena PSD
70. Dîrzu Ioan PSD
71. Dobre Victor Paul PNL
72. Dobrică Ionela Viorela PSD
73. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
74. Drulă Cătălin USR
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Durbacă Eugen PRO Europa
77. Duruș Vlad-Emanuel USR
78. Erdei Dolóczki István UDMR
79. Farago Petru UDMR
80. Fădor Angelica PNL
81. Floroiu Ionel PSD
82. Furic Iarco Minoritati
83. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
84. Gavrilă Camelia PSD
85. Georgescu Laura PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gerea Andrei Dominic PRO Europa
88. Gheorghe Andrei Daniel PNL
89. Gheorghe Tinel PNL
90. Gheorghiu Bogdan PNL
91. Gherman Dumitru PSD
92. Gilia Claudia PSD
93. Giugea Nicolae PNL
94. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
95. Gudu Vasile PNL
96. Halici Nicușor PSD
97. Hărătău Elena PSD
98. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Huncă Mihaela PRO Europa
101. Ibram Iusein Minoritati
102. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
103. Ion Stelian-Cristian USR
104. Ioniță Antoneta PNL
105. Iordache Florin PSD
106. Iurișniți Cristina-Ionela USR
107. Jivan Luminița-Maria PSD
108. Lazăr Sorin PSD
109. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
110. Longher Victoria Minoritati
111. Lungu Tudorița PNL
112. Lupașcu Costel PSD
113. Lupescu Dumitru USR
114. Macovei Silviu Nicu PSD
115. Magyar Loránd-Bálint UDMR
116. Manole Petre-Florin PSD
117. Mareș Mara PNL
118. Marica Petru-Sorin PRO Europa
119. Márton Árpád-Francisc UDMR
120. Mărgărit Mitică-Marius PSD
121. Meiroșu Marilena-Emilia PRO Europa
122. Mihalescul Dumitru PNL
123. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
124. Mircea Florin PSD
125. Mocanu Adrian PRO Europa
126. Mocioalcă Ion PRO Europa
127. Mohaci Mihai PRO Europa
128. Moise Costin-Sebastian PMP
129. Moldovan Sorin-Dan PNL
130. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
131. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
132. Neagu Nicolae PNL
133. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa
134. Nicoară Romeo Florin PNL
135. Nistor Laurențiu PSD
136. Niță Mihai -
137. Niță Nicu PSD
138. Nosa Iuliu PSD
139. Oprea Dumitru PNL
140. Pană Adriana-Doina PSD
141. Pașcan Emil-Marius PMP
142. Păle Dănuț PSD
143. Petrea Gabriel PSD
144. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
145. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
146. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa
147. Ponta Victor-Viorel PRO Europa
148. Pop Andrei PSD
149. Pop Georgian PRO Europa
150. Pop Tudor Rareș USR
151. Popa Florin PSD
152. Popa Mihai Valentin PRO Europa
153. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
154. Popescu Mariana-Venera Minoritati
155. Popescu Nicolae-Daniel USR
156. Popescu Pavel PNL
157. Popescu Virgil-Daniel PNL
158. Preda Cezar-Florin PNL
159. Predoiu Marian-Cătălin PNL
160. Presură Alexandra PSD
161. Prisnel Adrian-Claudiu USR
162. Prișcă Răzvan Sorin PNL
163. Prună Cristina-Mădălina USR
164. Radu Anișoara PSD
165. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
166. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
167. Rădulescu Alexandru PSD
168. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
169. Rădulescu Dan-Răzvan USR
170. Răduț Violeta PSD
171. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
172. Roman Florin-Claudiu PNL
173. Roman Ioan Sorin PSD
174. Romanescu Cristinel PNL
175. Roșca Lucreția PSD
176. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
177. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
178. Sebestyén Csaba-István UDMR
179. Sefer Cristian-George PSD
180. Seres Dénes UDMR
181. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
182. Simion Lucian-Eduard PSD
183. Simionca Ionuț PMP
184. Simonis Alfred - Robert PSD
185. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
186. Solomon Adrian PSD
187. Spânu Ion PRO Europa
188. Stan Viorel PSD
189. Stancu Florinel PRO Europa
190. Stănescu Alexandru PSD
191. Steriu Valeriu-Andrei PSD
192. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
193. Stroe Ionuț-Marian PNL
194. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa
195. Szabó Ödön UDMR
196. Șerban Ciprian-Constantin PSD
197. Șișcu George PNL
198. Șotcan Theodora PSD
199. Șova Lucian PSD
200. Ștefan Corneliu PSD
201. Ștefan Ion PNL
202. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
203. Tabugan Ion PRO Europa
204. Tănăsescu Alina-Elena PSD
205. Teiș Alina PSD
206. Terea Ioan PSD
207. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
208. Toma Ilie PSD
209. Tripa Florin-Dan PSD
210. Tudor Beatrice PSD
211. Turcescu Robert-Nicolae PMP
212. Tușa Adriana Diana PSD
213. Țachianu Marian PSD
214. Varga Glad-Aurel PNL
215. Varga Vasile PNL
216. Vasilescu Lia Olguța PSD
217. Vasilică Radu Costin PSD
218. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
219. Velcea Nicolae PSD
220. Vexler Silviu Minoritati
221. Vișan George-Gabriel PSD
222. Vîlceanu Dan PNL
223. Vîrză Mihăiță PSD
224. Vlad Sergiu Cosmin USR
225. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
226. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
227. Weber Mihai PSD
228. Zainea Cornel USR
229. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
230. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 15 decembrie 2019, 15:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro