Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 14.10.2019 > 16:20 Versiunea pentru printare
Luni, 14 octombrie 2019, ora 16:20

Subiect vot: PL-x 144/2018 - mutarea de la nr. crt. 334 de pe ordinea de zi la nr. crt. 2 și retrimiterea la comisie
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:131 49 31 14 12 - 5 10 6 4
- voturi pentru (DA):129 48 31 14 12 - 5 10 6 3
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:1 1 - - - - - - - -
- nu au votat:1 - - - - - - - - 1

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Apjok Norbert UDMR DA
6. Ardelean Ben-Oni PNL DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Avram Constantin PRO Europa DA
9. Axinte Vasile PSD Abținere
10. Băișanu Ștefan-Alexandru - -
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Bende Sándor UDMR DA
14. Benedek Zacharie UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Bichineț Corneliu PMP DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Borza Remus-Adrian PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Bran Ioana PSD DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Cioabă Petre PSD DA
32. Cobuz Maricela PSD DA
33. Cocoș Vasile PSD DA
34. Codreanu Constantin PMP DA
35. Cosma Lavinia-Corina USR DA
36. Csép Éva-Andrea UDMR DA
37. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
38. Csoma Botond UDMR DA
39. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
40. Culeafă Mihai PNL DA
41. Cupșa Ioan PNL DA
42. Dehelean Silviu USR DA
43. Dîrzu Ioan PSD DA
44. Dobre Victor Paul PNL DA
45. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
46. Fădor Angelica PNL DA
47. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
48. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
49. Gavrilescu Grațiela Leocadia - DA
50. Georgescu Laura PSD DA
51. Gerea Andrei Dominic PRO Europa DA
52. Ghilea Găvrilă PNL DA
53. Giugea Nicolae PNL DA
54. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
55. Gudu Vasile PNL DA
56. Hărătău Elena PSD DA
57. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
58. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
59. Ion Stelian-Cristian USR DA
60. Ioniță Antoneta PNL DA
61. Iordache Florin PSD DA
62. Itu Cornel PSD DA
63. Longher Victoria Minoritati DA
64. Lungu Tudorița PNL DA
65. Lupescu Dumitru USR DA
66. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
67. Manole Petre-Florin PSD DA
68. Mareș Mara PNL DA
69. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
70. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
71. Mircea Florin PSD DA
72. Moise Costin-Sebastian PMP DA
73. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
74. Neagu Nicolae PNL DA
75. Neață Eugen PSD DA
76. Nistor Laurențiu PSD DA
77. Niță Mihai - DA
78. Niță Nicu PSD DA
79. Oteșanu Daniela PSD DA
80. Pană Adriana-Doina PSD DA
81. Paraschiv Rodica PSD DA
82. Pașcan Emil-Marius PMP DA
83. Păle Dănuț PSD DA
84. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
85. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa DA
86. Ponta Victor-Viorel PRO Europa DA
87. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
88. Popescu Pavel PNL DA
89. Predoiu Marian-Cătălin PNL DA
90. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
91. Prună Cristina-Mădălina USR DA
92. Rădulescu Alexandru PSD DA
93. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
94. Răduț Violeta PSD DA
95. Roman Florin-Claudiu PNL DA
96. Roman Ioan Sorin PSD DA
97. Romanescu Cristinel PNL DA
98. Roșca Lucreția PSD DA
99. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
100. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
101. Seres Dénes UDMR DA
102. Simion Lucian-Eduard PSD DA
103. Simonis Alfred - Robert PSD DA
104. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
105. Stativă Irinel Ioan PSD DA
106. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
107. Stroe Ionuț-Marian PNL DA
108. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa DA
109. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
110. Șișcu George PNL DA
111. Șotcan Theodora PSD DA
112. Șovăială Constantin PNL DA
113. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
114. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
115. Teiș Alina PSD DA
116. Terea Ioan PSD DA
117. Toma Ilie PSD DA
118. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
119. Țachianu Marian PSD DA
120. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
121. Varga Vasile PNL DA
122. Vasile Daniel Minoritati DA
123. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
124. Vasilică Radu Costin PSD DA
125. Vass Levente UDMR DA
126. Vexler Silviu Minoritati DA
127. Vîlceanu Dan PNL DA
128. Vîrză Mihăiță PSD DA
129. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
130. Zainea Cornel USR DA
131. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 13 decembrie 2019, 12:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro