Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.10.2019 > 00:00 Versiunea pentru printare
Luni, 21 octombrie 2019, ora 00:00

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:210 84 64 26 6 - 6 13 8 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Alexe Costel PNL
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Anastase Roberta Alma PNL
6. Andrei Alexandru-Ioan PNL
7. Andronache Gabriel PNL
8. Anton Anton PRO Europa
9. Ardelean Ben-Oni PNL
10. Arsu Alin-Ionuț USR
11. Avram Constantin PRO Europa
12. Axinte Vasile PSD
13. Babuș Radu PSD
14. Balan Ioan PNL
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benga Tudor - Vlad USR
19. Bica Dănuț PNL
20. Bichineț Corneliu PMP
21. Birchall Ana PSD
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Bodea Marius PNL
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
27. Bontea Vlad PSD
28. Boroianu Aurel-Robert PNL
29. Borza Remus-Adrian PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
32. Bran Ioana PSD
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bulai Iulian USR
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică PRO Europa
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Cătăniciu Steluța-Gustica -
44. Cherecheș Florica PNL
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chiriac Viorel PSD
47. Cîtea Vasile PSD
48. Cobuz Maricela PSD
49. Cocoș Vasile PSD
50. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
51. Cosma Lavinia-Corina USR
52. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
53. Csép Éva-Andrea UDMR
54. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
55. Csoma Botond UDMR
56. Cucșa Marian-Gheorghe -
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion -
59. Cupșa Ioan PNL
60. Dan Nicușor Daniel USR
61. Dehelean Silviu USR
62. Dinu Cristina-Elena PSD
63. Dîrzu Ioan PSD
64. Dobre Victor Paul PNL
65. Dobrică Ionela Viorela PSD
66. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
67. Dobrovie Matei-Adrian PNL
68. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
69. Drulă Cătălin USR
70. Dunava Costel Neculai PSD
71. Duruș Vlad-Emanuel USR
72. Fădor Angelica PNL
73. Firczak Iulius Marian Minoritati
74. Floroiu Ionel PSD
75. Furic Iarco Minoritati
76. Furtună Mirela PSD
77. Gavrilă Camelia PSD
78. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
79. Georgescu Laura PSD
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL
81. Gheorghe Tinel PNL
82. Gheorghiu Bogdan PNL
83. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
84. Ghilea Găvrilă PNL
85. Gilia Claudia PSD
86. Giugea Nicolae PNL
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
88. Gudu Vasile PNL
89. Halici Nicușor PSD
90. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
91. Holban Georgeta-Carmen PSD
92. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
93. Iancu Marius-Ionel PSD
94. Ibram Iusein Minoritati
95. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
96. Intotero Natalia-Elena PSD
97. Ion Stelian-Cristian USR
98. Ionescu George PNL
99. Ioniță Antoneta PNL
100. Iurișniți Cristina-Ionela USR
101. Korodi Attila UDMR
102. Lazăr Sorin PSD
103. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
104. Lovin Dumitru PRO Europa
105. Lungu Tudorița PNL
106. Lupescu Dumitru USR
107. Macovei Silviu Nicu PSD
108. Mareș Mara PNL
109. Mărgărit Mitică-Marius PSD
110. Mihalescul Dumitru PNL
111. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
112. Mircea Florin PSD
113. Mocanu Adrian PRO Europa
114. Moldovan Sorin-Dan PNL
115. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
116. Mușoiu Ștefan PSD
117. Nasra Gabriel-Horia PSD
118. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
119. Neagu Nicolae PNL
120. Neață Eugen PSD
121. Nicoară Romeo Florin PNL
122. Nicolicea Eugen PSD
123. Niță Nicu PSD
124. Oprea Dumitru PNL
125. Oros Nechita-Adrian PNL
126. Oteșanu Daniela PSD
127. Palăr Ionel PNL
128. Pambuccian Varujan Minoritati
129. Paraschiv Rodica PSD
130. Pașcan Emil-Marius PMP
131. Păle Dănuț PSD
132. Petcu Toma-Florin PRO Europa
133. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
134. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
135. Pop Andrei PSD
136. Pop Tudor Rareș USR
137. Popa Florin PSD
138. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
139. Popescu Mariana-Venera Minoritati
140. Popescu Nicolae-Daniel USR
141. Popescu Pavel PNL
142. Popescu Virgil-Daniel PNL
143. Preda Cezar-Florin PNL
144. Predoiu Marian-Cătălin PNL
145. Prisnel Adrian-Claudiu USR
146. Prișcă Răzvan Sorin PNL
147. Prună Cristina-Mădălina USR
148. Radu Anișoara PSD
149. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
150. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
151. Rădulescu Dan-Răzvan USR
152. Răduț Violeta PSD
153. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
154. Roman Florin-Claudiu PNL
155. Roman Ioan Sorin PSD
156. Romanescu Cristinel PNL
157. Roșca Lucreția PSD
158. Săftoiu Ana Adriana PNL
159. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
160. Sefer Cristian-George PSD
161. Seidler Cristian-Gabriel USR
162. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
163. Simion Lucian-Eduard PSD
164. Simionca Ionuț PMP
165. Simonis Alfred - Robert PSD
166. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
167. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
168. Solomon Adrian PSD
169. Stamatian Vasile-Florin PNL
170. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
171. Stativă Irinel Ioan PSD
172. Steriu Valeriu-Andrei PSD
173. Stroe Ionuț-Marian PNL
174. Suciu Matei PSD
175. Suciu Vasile-Daniel PSD
176. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa
177. Szabó Ödön UDMR
178. Șarapatin Elvira PSD
179. Șerban Ciprian-Constantin PSD
180. Șimon Gheorghe PSD
181. Șișcu George PNL
182. Șotcan Theodora PSD
183. Șova Lucian PSD
184. Șovăială Constantin PNL
185. Ștefan Corneliu PSD
186. Ștefan Ion PNL
187. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
188. Tabugan Ion PRO Europa
189. Tănăsescu Alina-Elena PSD
190. Teacă Alexandru PMP
191. Teiș Alina PSD
192. Terea Ioan PSD
193. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
194. Trăilă Cristina PNL
195. Tripa Florin-Dan PSD
196. Turcan Raluca PNL
197. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
198. Ursu Răzvan-Ion PSD
199. Varga Vasile PNL
200. Vasile Daniel Minoritati
201. Vasilescu Lia Olguța PSD
202. Vasilică Radu Costin PSD
203. Velcea Nicolae PSD
204. Vexler Silviu Minoritati
205. Vișan George-Gabriel PSD
206. Vîlceanu Dan PNL
207. Vlad Sergiu Cosmin USR
208. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
209. Zainea Cornel USR
210. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 7 decembrie 2019, 19:37
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro