Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 22.10.2019 > 12:06 Versiunea pentru printare
Marți, 22 octombrie 2019, ora 12:06

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:229 102 52 19 14 - 8 9 19 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Andrei Alexandru-Ioan PNL
4. Andronache Gabriel PNL
5. Apjok Norbert UDMR
6. Ardelean Ben-Oni PNL
7. Arsu Alin-Ionuț USR
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Balan Ioan PNL
11. Balint Liviu-Ioan PRO Europa
12. Banias Mircea Marius PRO Europa
13. Băișanu Ștefan-Alexandru -
14. Bejinariu Eugen PSD
15. Bende Sándor UDMR
16. Bica Dănuț PNL
17. Bichineț Corneliu PMP
18. Birchall Ana PSD
19. Biro Zsolt-Istvan UDMR
20. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
21. Boboc Tudorița-Rodica PSD
22. Boboc Valentin Gabriel PSD
23. Bode Lucian Nicolae PNL
24. Bodea Marius PNL
25. Bogaciu Alexandra-Corina PRO Europa
26. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
27. Bontea Vlad PSD
28. Boroianu Aurel-Robert PNL
29. Borza Remus-Adrian PSD
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
32. Bran Ioana PSD
33. Bucura-Oprescu Simona PSD
34. Budăi Marius-Constantin PSD
35. Buican Cristian PNL
36. Buicu Corneliu-Florin PSD
37. Bumb Sorin-Ioan PNL
38. Burciu Cristina PSD
39. Calista Mara-Daniela PNL
40. Calotă Florică Ică PRO Europa
41. Căciulă Aurel PSD
42. Călin Ion PSD
43. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
44. Căruceru Aida-Cristina PSD
45. Cherecheș Florica PNL
46. Chichirău Cosette-Paula USR
47. Chiriac Viorel PSD
48. Cioabă Petre PSD
49. Ciocan Dan PSD
50. Ciolacu Ion-Marcel PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cocoș Vasile PSD
53. Codreanu Constantin PMP
54. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
55. Cosma Lavinia-Corina USR
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Cristache Cătălin PMP
58. Csép Éva-Andrea UDMR
59. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
60. Csoma Botond UDMR
61. Cucșa Marian-Gheorghe -
62. Culeafă Mihai PNL
63. Cupă Ion -
64. Cupșa Ioan PNL
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Victor Paul PNL
68. Dobrică Ionela Viorela PSD
69. Dobrovie Matei-Adrian PNL
70. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
71. Drulă Cătălin USR
72. Dunava Costel Neculai PSD
73. Duruș Vlad-Emanuel USR
74. Erdei Dolóczki István UDMR
75. Farago Petru UDMR
76. Fădor Angelica PNL
77. Florea Damian PRO Europa
78. Floroiu Ionel PSD
79. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
80. Furic Iarco Minoritati
81. Furtună Mirela PSD
82. Gavrilă Camelia PSD
83. Gavrilescu Grațiela Leocadia -
84. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
85. Găină Mihăiță -
86. Georgescu Laura PSD
87. Gerea Andrei Dominic PRO Europa
88. Gheorghe Tinel PNL
89. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
90. Gherman Dumitru PSD
91. Ghilea Găvrilă PNL
92. Gilia Claudia PSD
93. Giugea Nicolae PNL
94. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
95. Gudu Vasile PNL
96. Halici Nicușor PSD
97. Havrici Emanuel-Iuliu PRO Europa
98. Hărătău Elena PSD
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Huncă Mihaela PRO Europa
101. Iancu Iulian PSD
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Ibram Iusein Minoritati
104. Iftimie Neculai PSD
105. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
106. Intotero Natalia-Elena PSD
107. Ion Stelian-Cristian USR
108. Ionescu George PNL
109. Ioniță Antoneta PNL
110. Itu Cornel PSD
111. Iurișniți Cristina-Ionela USR
112. Korodi Attila UDMR
113. Lazăr Sorin PSD
114. Lungu Tudorița PNL
115. Lupescu Dumitru USR
116. Macovei Silviu Nicu PSD
117. Magyar Loránd-Bálint UDMR
118. Manole Petre-Florin PSD
119. Mareș Mara PNL
120. Márton Árpád-Francisc UDMR
121. Mărgărit Mitică-Marius PSD
122. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
123. Mircea Florin PSD
124. Mocanu Adrian PRO Europa
125. Mocioalcă Ion PRO Europa
126. Moldovan Sorin-Dan PNL
127. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
128. Mușoiu Ștefan PSD
129. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
130. Neagu Nicolae PNL
131. Neață Eugen PSD
132. Nicoară Romeo Florin PNL
133. Nicolae Andrei PSD
134. Nistor Laurențiu PSD
135. Niță Mihai PRO Europa
136. Nosa Iuliu PSD
137. Oprea Dumitru PNL
138. Oprișcan Mihai Doru PRO Europa
139. Oros Nechita-Adrian PNL
140. Oteșanu Daniela PSD
141. Pană Adriana-Doina PSD
142. Paraschiv Rodica PSD
143. Pașcan Emil-Marius PMP
144. Păle Dănuț PSD
145. Petcu Toma-Florin PRO Europa
146. Petrea Gabriel PRO Europa
147. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
148. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
149. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
150. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
151. Pop Andrei PSD
152. Pop Tudor Rareș USR
153. Popa Florin PSD
154. Popa Mihai Valentin PRO Europa
155. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
156. Popescu Mariana-Venera Minoritati
157. Popescu Nicolae-Daniel USR
158. Popescu Pavel PNL
159. Popescu Virgil-Daniel PNL
160. Preda Cezar-Florin PNL
161. Predoiu Marian-Cătălin PNL
162. Presură Alexandra PSD
163. Prișcă Răzvan Sorin PNL
164. Prună Cristina-Mădălina USR
165. Radu Anișoara PSD
166. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
167. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
168. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
169. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
170. Rădulescu Dan-Răzvan USR
171. Răduț Violeta PSD
172. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
173. Roman Florin-Claudiu PNL
174. Roman Ioan Sorin PSD
175. Romanescu Cristinel PNL
176. Roșca Lucreția PSD
177. Rotaru Alexandru PSD
178. Sebestyén Csaba-István UDMR
179. Sefer Cristian-George PSD
180. Seidler Cristian-Gabriel USR
181. Seres Dénes UDMR
182. Simionca Ionuț PMP
183. Simonis Alfred - Robert PSD
184. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
185. Solomon Adrian PSD
186. Spânu Ion PRO Europa
187. Stamatian Vasile-Florin PNL
188. Stan Viorel PSD
189. Stănescu Alexandru PSD
190. Stroe Ionuț-Marian PNL
191. Suciu Matei PSD
192. Surgent Marius-Gheorghe PRO Europa
193. Szabó Ödön UDMR
194. Șarapatin Elvira PSD
195. Șerban Ciprian-Constantin PSD
196. Șimon Gheorghe PSD
197. Șișcu George PNL
198. Șova Lucian PSD
199. Șovăială Constantin PNL
200. Ștefan Corneliu PSD
201. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
202. Tabugan Ion PRO Europa
203. Tănăsescu Alina-Elena PSD
204. Teiș Alina PSD
205. Terea Ioan PSD
206. Tîlvăr Angel PSD
207. Todor Adrian PSD
208. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
209. Toma Ilie PSD
210. Tripa Florin-Dan PSD
211. Tudor Beatrice PSD
212. Turcan Raluca PNL
213. Turcescu Robert-Nicolae PMP
214. Tușa Adriana Diana PSD
215. Țachianu Marian PSD
216. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
217. Ursu Răzvan-Ion PSD
218. Varga Glad-Aurel PNL
219. Varga Vasile PNL
220. Vasilescu Lia Olguța PSD
221. Vexler Silviu Minoritati
222. Vișan George-Gabriel PSD
223. Vîlceanu Dan PNL
224. Vîrză Mihăiță PSD
225. Vlad Sergiu Cosmin USR
226. Vosganian Varujan PRO Europa
227. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
228. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
229. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 9 decembrie 2019, 6:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro