Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.12.2019 > 10:24 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 decembrie 2019, ora 10:24

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:157 74 38 15 8 2 6 7 5 2
- voturi pentru (DA):156 73 38 15 8 2 6 7 5 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ampleev Andrian Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Apjok Norbert UDMR DA
4. Ardelean Ben-Oni PNL DA
5. Arsu Alin-Ionuț USR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Balan Ioan PNL DA
9. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
10. Bejinariu Eugen PSD DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
13. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
14. Bodea Marius PNL DA
15. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
16. Bontea Vlad PSD DA
17. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Buican Cristian PNL DA
20. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
21. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
22. Călin Ion PSD DA
23. Cherecheș Florica PNL DA
24. Chiriac Viorel PSD DA
25. Cioabă Petre PSD DA
26. Cîtea Vasile PSD DA
27. Cobuz Maricela PSD DA
28. Cocoș Vasile PSD DA
29. Codreanu Constantin PMP DA
30. Cojocaru Petru-Bogdan PSD -
31. Cosma Lavinia-Corina USR DA
32. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
33. Cristache Cătălin PMP DA
34. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
35. Cupșa Ioan PNL DA
36. Dehelean Silviu USR DA
37. Dinu Cristina-Elena PSD DA
38. Dîrzu Ioan PSD DA
39. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Fădor Angelica PNL DA
42. Floroiu Ionel PSD DA
43. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
44. Gavrilă Camelia PSD DA
45. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
46. Găină Mihăiță - DA
47. Georgescu Laura PSD DA
48. Georgescu Nicolae PSD DA
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Gheorghe Tinel PNL DA
51. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
52. Gherman Dumitru PSD DA
53. Gilia Claudia PSD DA
54. Giugea Nicolae PNL DA
55. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
56. Gudu Vasile PNL DA
57. Hărătău Elena PSD DA
58. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
59. Huncă Mihaela PRO Europa DA
60. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
61. Ibram Iusein Minoritati DA
62. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
63. Intotero Natalia-Elena PSD DA
64. Ion Stelian-Cristian USR DA
65. Ioniță Antoneta PNL DA
66. Itu Cornel PSD DA
67. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
68. Korodi Attila UDMR DA
69. Lazăr Sorin PSD DA
70. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
71. Longher Victoria Minoritati DA
72. Lungu Tudorița PNL DA
73. Lupașcu Costel PSD DA
74. Lupescu Dumitru USR DA
75. Macovei Silviu Nicu PSD DA
76. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
77. Mihalescul Dumitru PNL DA
78. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
79. Mircea Florin PSD DA
80. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
81. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
82. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
83. Neagu Nicolae PNL DA
84. Neață Eugen PSD DA
85. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
86. Nicoară Romeo Florin PNL DA
87. Nicolae Andrei PSD DA
88. Nistor Laurențiu PSD DA
89. Niță Mihai PRO Europa DA
90. Niță Nicu PSD DA
91. Nosa Iuliu PSD DA
92. Olar Corneliu PNL DA
93. Oprea Dumitru PNL DA
94. Oteșanu Daniela PSD DA
95. Pană Adriana-Doina PSD DA
96. Paraschiv Rodica PSD DA
97. Pașcan Emil-Marius PMP DA
98. Păle Dănuț PSD DA
99. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
100. Pop Andrei PSD DA
101. Popa Florin PSD DA
102. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
103. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
104. Presură Alexandra PSD DA
105. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
106. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
107. Prună Cristina-Mădălina USR DA
108. Radu Anișoara PSD DA
109. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
110. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
111. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
112. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
113. Răduț Violeta PSD DA
114. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
115. Roman Florin-Claudiu PNL DA
116. Romanescu Cristinel PNL DA
117. Roșca Lucreția PSD DA
118. Rotaru Alexandru PSD DA
119. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
120. Sefer Cristian-George PSD DA
121. Seres Dénes UDMR DA
122. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
123. Simion Lucian-Eduard PSD DA
124. Simionca Ionuț PMP DA
125. Simonis Alfred - Robert PSD DA
126. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
127. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
128. Spânu Ion PRO Europa DA
129. Stancu Florinel PRO Europa DA
130. Stănescu Alexandru PSD DA
131. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
132. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
133. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
134. Szabó Ödön UDMR DA
135. Șarapatin Elvira PSD DA
136. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
137. Șișcu George PNL DA
138. Șova Lucian PSD DA
139. Șovăială Constantin PNL DA
140. Ștefan Corneliu PSD DA
141. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
142. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
143. Teacă Alexandru PMP DA
144. Teiș Alina PSD DA
145. Terea Ioan PSD DA
146. Tudor Beatrice PSD DA
147. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
148. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
149. Varga Vasile PNL DA
150. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
151. Vass Levente UDMR DA
152. Velcea Nicolae PSD DA
153. Vișan George-Gabriel PSD DA
154. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
155. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
156. Zainea Cornel USR DA
157. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 3 aprilie 2020, 21:13
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro