Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.12.2019 > 11:26 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 decembrie 2019, ora 11:26

Subiect vot: Prelungire program de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:177 79 41 20 9 1 5 11 10 1
- voturi pentru (DA):176 79 40 20 9 1 5 11 10 1
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ampleev Andrian Minoritati DA
3. Anastase Roberta Alma PNL DA
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Antal István-János UDMR DA
7. Ardelean Ben-Oni PNL DA
8. Arsu Alin-Ionuț USR DA
9. Avram Constantin ALDE DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Balan Ioan PNL DA
12. Bălănescu Alexandru PRO Europa DA
13. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
14. Bejinariu Eugen PSD DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Bica Dănuț PNL DA
17. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Bran Ioana PSD DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Bulai Iulian USR DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Căciulă Aurel PSD DA
27. Călin Ion PSD DA
28. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
29. Cherecheș Florica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Cioabă Petre PSD DA
32. Ciocan Dan PSD DA
33. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
34. Cîtea Vasile PSD DA
35. Cobuz Maricela PSD DA
36. Cocoș Vasile PSD DA
37. Codreanu Constantin PMP DA
38. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
39. Cosma Lavinia-Corina USR DA
40. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
41. Csép Éva-Andrea UDMR DA
42. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
43. Csoma Botond UDMR DA
44. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
45. Culeafă Mihai PNL DA
46. Cupșa Ioan PNL DA
47. Dehelean Silviu USR DA
48. Dobre Mircea-Titus PRO Europa DA
49. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
50. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
51. Drulă Cătălin USR DA
52. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
53. Erdei Dolóczki István UDMR DA
54. Farago Petru UDMR DA
55. Fădor Angelica PNL DA
56. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
57. Floroiu Ionel PSD DA
58. Furic Iarco Minoritati DA
59. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
60. Gavrilă Camelia PSD DA
61. Georgescu Laura PSD DA
62. Georgescu Nicolae PSD DA
63. Gheorghe Andrei Daniel PNL Abținere
64. Gheorghe Tinel PNL DA
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
66. Gherman Dumitru PSD DA
67. Ghilea Găvrilă PNL DA
68. Gilia Claudia PSD DA
69. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
70. Gudu Vasile PNL DA
71. Hărătău Elena PSD DA
72. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
73. Huncă Mihaela PRO Europa DA
74. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
75. Intotero Natalia-Elena PSD DA
76. Ion Stelian-Cristian USR DA
77. Iordache Florin PSD DA
78. Jivan Luminița-Maria PSD DA
79. Korodi Attila UDMR DA
80. Lazăr Sorin PSD DA
81. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
82. Longher Victoria Minoritati DA
83. Lungu Tudorița PNL DA
84. Lupașcu Costel PSD DA
85. Lupescu Dumitru USR DA
86. Macovei Silviu Nicu PSD DA
87. Mareș Mara PNL DA
88. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
89. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
90. Mihalescul Dumitru PNL DA
91. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
92. Mircea Florin PSD DA
93. Mînzatu Roxana PSD DA
94. Moise Costin-Sebastian PMP DA
95. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
96. Movilă Petru PMP DA
97. Mușoiu Ștefan PSD DA
98. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
99. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
100. Neagu Nicolae PNL DA
101. Neață Eugen PSD DA
102. Nechifor Cătălin-Ioan PRO Europa DA
103. Nicoară Romeo Florin PNL DA
104. Nicolae Andrei PSD DA
105. Nistor Laurențiu PSD DA
106. Niță Nicu PSD DA
107. Nosa Iuliu PSD DA
108. Oprea Dumitru PNL DA
109. Oteșanu Daniela PSD DA
110. Palăr Ionel PNL DA
111. Pană Adriana-Doina PSD DA
112. Paraschiv Rodica PSD DA
113. Pașcan Emil-Marius PMP DA
114. Păle Dănuț PSD DA
115. Petric Octavian PRO Europa DA
116. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
117. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa DA
118. Pop Andrei PSD DA
119. Popa Florin PSD DA
120. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
121. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
122. Presură Alexandra PSD DA
123. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
124. Prună Cristina-Mădălina USR DA
125. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
126. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
127. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
128. Răduț Violeta PSD DA
129. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
130. Roman Florin-Claudiu PNL DA
131. Romanescu Cristinel PNL DA
132. Roșca Lucreția PSD DA
133. Rotaru Alexandru PSD DA
134. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
135. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
136. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
137. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
138. Sighiartău Robert-Ionatan PNL DA
139. Simonis Alfred - Robert PSD DA
140. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
141. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
142. Solomon Adrian PSD DA
143. Spânu Ion PRO Europa DA
144. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
145. Stancu Florinel PRO Europa DA
146. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
147. Suciu Matei PSD DA
148. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
149. Szabó Ödön UDMR DA
150. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
151. Șișcu George PNL DA
152. Șovăială Constantin PNL DA
153. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
154. Teacă Alexandru PMP DA
155. Teiș Alina PSD DA
156. Terea Ioan PSD DA
157. Toma Ilie PSD DA
158. Trăilă Cristina PNL DA
159. Tripa Florin-Dan PSD DA
160. Tudor Beatrice PSD DA
161. Tușa Adriana Diana PSD DA
162. Țachianu Marian PSD DA
163. Varga Glad-Aurel PNL DA
164. Varga Vasile PNL DA
165. Vasile Daniel Minoritati DA
166. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
167. Velcea Nicolae PSD DA
168. Vexler Silviu Minoritati DA
169. Vișan George-Gabriel PSD DA
170. Vîlceanu Dan PNL DA
171. Vîrză Mihăiță PSD DA
172. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
173. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
174. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
175. Zainea Cornel USR DA
176. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
177. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 19 februarie 2020, 21:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro