Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.12.2019 > 11:27 Versiunea pentru printare
Miercuri, 11 decembrie 2019, ora 11:27

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PHC 50/2019 privind completarea Regulamentului Camerei Deputaților
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:136 56 36 12 10 2 3 9 6 2
- voturi pentru (DA):136 56 36 12 10 2 3 9 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Anastase Roberta Alma PNL DA
5. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
6. Andronache Gabriel PNL DA
7. Antal István-János UDMR DA
8. Anton Anton ALDE DA
9. Apjok Norbert UDMR DA
10. Arsu Alin-Ionuț USR DA
11. Avram Constantin ALDE DA
12. Axinte Vasile PSD DA
13. Balint Liviu-Ioan PRO Europa DA
14. Banias Mircea Marius PRO Europa DA
15. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
16. Benga Tudor - Vlad USR DA
17. Bica Dănuț PNL DA
18. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
19. Bodea Marius PNL DA
20. Bontea Vlad PSD DA
21. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bran Ioana PSD DA
24. Budăi Marius-Constantin PSD DA
25. Buican Cristian PNL DA
26. Burciu Cristina PSD DA
27. Calista Mara-Daniela PNL DA
28. Căciulă Aurel PSD DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Cioabă Petre PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Cîtea Vasile PSD DA
34. Cobuz Maricela PSD DA
35. Cocoș Vasile PSD DA
36. Codreanu Constantin PMP DA
37. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
38. Cucșa Marian-Gheorghe - DA
39. Culeafă Mihai PNL DA
40. Cupșa Ioan PNL DA
41. Dehelean Silviu USR DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
44. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
45. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
46. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Fădor Angelica PNL DA
49. Florea Oana-Consuela PSD DA
50. Furic Iarco Minoritati DA
51. Furtună Mirela PSD DA
52. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
53. Gavrilă Camelia PSD DA
54. Georgescu Laura PSD DA
55. Georgescu Nicolae PSD DA
56. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
57. Gheorghe Tinel PNL DA
58. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
59. Gherman Dumitru PSD DA
60. Giugea Nicolae PNL DA
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Hărătău Elena PNL DA
63. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
64. Intotero Natalia-Elena PSD DA
65. Ion Stelian-Cristian USR DA
66. Ionescu George PNL DA
67. Ioniță Antoneta PNL DA
68. Iordache Florin PSD DA
69. Itu Cornel PSD DA
70. Kulcsár-Terza József-György UDMR DA
71. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
72. Longher Victoria Minoritati DA
73. Lungu Tudorița PNL DA
74. Lupescu Dumitru USR DA
75. Macovei Silviu Nicu PSD DA
76. Marica Petru-Sorin PRO Europa DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
79. Mihalescul Dumitru PNL DA
80. Mircea Florin PSD DA
81. Mînzatu Roxana PSD DA
82. Neagu Nicolae PNL DA
83. Neață Eugen PSD DA
84. Nicoară Romeo Florin PNL DA
85. Nicolae Andrei PSD DA
86. Nicolicea Eugen PSD DA
87. Nistor Laurențiu PSD DA
88. Niță Mihai PRO Europa DA
89. Niță Nicu PSD DA
90. Oteșanu Daniela PSD DA
91. Paraschiv Rodica PSD DA
92. Păle Dănuț PSD DA
93. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
94. Petric Octavian PRO Europa DA
95. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
96. Pop Tudor Rareș USR DA
97. Popa Florin PSD DA
98. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
99. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
100. Rădulescu Alexandru PSD DA
101. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
102. Răduț Violeta PSD DA
103. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
104. Roman Florin-Claudiu PNL DA
105. Roman Ioan Sorin PSD DA
106. Romanescu Cristinel PNL DA
107. Roșca Lucreția PSD DA
108. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
109. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
110. Seres Dénes UDMR DA
111. Simonis Alfred - Robert PSD DA
112. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
113. Solomon Adrian PSD DA
114. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
115. Suciu Matei PSD DA
116. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
117. Szabó Ödön UDMR DA
118. Șișcu George PNL DA
119. Șotcan Theodora PSD DA
120. Șovăială Constantin PNL DA
121. Teacă Alexandru PMP DA
122. Teiș Alina PSD DA
123. Terea Ioan PSD DA
124. Toma Ilie PSD DA
125. Tudor Beatrice PSD DA
126. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
127. Varga Glad-Aurel PNL DA
128. Vasile Daniel Minoritati DA
129. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
130. Vass Levente UDMR DA
131. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
132. Vișan George-Gabriel PSD DA
133. Vîlceanu Dan PNL DA
134. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
135. Zainea Cornel USR DA
136. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 8 aprilie 2020, 9:25
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro