Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 12:17 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 12:17

Subiect vot: Modificare ordine de zi si retrimitere la comisie PL-x 429/2019
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:188 87 44 19 13 5 5 6 9
- voturi pentru (DA):188 87 44 19 13 5 5 6 9
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Anton Anton - DA
7. Arsu Alin-Ionuț USR DA
8. Avram Constantin - DA
9. Babuș Radu PSD DA
10. Banias Mircea Marius PNL DA
11. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD DA
12. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
13. Bejinariu Eugen PSD DA
14. Bende Sándor UDMR DA
15. Benga Tudor - Vlad USR DA
16. Benkő Erika UDMR DA
17. Bica Dănuț PNL DA
18. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
19. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
21. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
22. Bodea Marius PNL DA
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
24. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
25. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
26. Borza Remus-Adrian PNL DA
27. Botez Mihai-Cătălin USR DA
28. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
29. Buican Cristian PNL DA
30. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
31. Bulai Iulian USR DA
32. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
33. Burciu Cristina PNL DA
34. Căciulă Aurel PSD DA
35. Călin Ion PSD DA
36. Cătăniciu Steluța-Gustica - DA
37. Cherecheș Florica PNL DA
38. Chiriac Viorel PSD DA
39. Cioabă Petre PSD DA
40. Ciocan Dan PSD DA
41. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
42. Cîtea Vasile PSD DA
43. Cobuz Maricela PSD DA
44. Cocoș Vasile PSD DA
45. Codreanu Constantin PMP DA
46. Cojocaru Petru-Bogdan PSD DA
47. Csép Éva-Andrea UDMR DA
48. Csoma Botond UDMR DA
49. Culeafă Mihai PNL DA
50. Cupă Ion PMP DA
51. Dinu Cristina-Elena PSD DA
52. Dîrzu Ioan PSD DA
53. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
54. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
55. Dobrovie Matei-Adrian PNL DA
56. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
57. Drulă Cătălin USR DA
58. Durbacă Eugen PRO Europa DA
59. Erdei Dolóczki István UDMR DA
60. Farago Petru UDMR DA
61. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
62. Florea Oana-Consuela PSD DA
63. Floroiu Ionel PSD DA
64. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD DA
65. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
66. Gavrilă Camelia PSD DA
67. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD DA
68. Găină Mihăiță PNL DA
69. Georgescu Laura PSD DA
70. Georgescu Nicolae PSD DA
71. Gerea Andrei Dominic - DA
72. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
73. Gherman Dumitru PSD DA
74. Ghilea Găvrilă PNL DA
75. Giugea Nicolae PNL DA
76. Gudu Vasile PNL DA
77. Hărătău Elena PNL DA
78. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
79. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
80. Huncă Mihaela PRO Europa DA
81. Iancu Iulian PSD DA
82. Iancu Marius-Ionel PSD DA
83. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
84. Intotero Natalia-Elena PSD DA
85. Ioniță Antoneta PNL DA
86. Iordache Florin PSD DA
87. Itu Cornel PSD DA
88. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
89. Lazăr Sorin PSD DA
90. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
91. Lungu Tudorița PNL DA
92. Lupașcu Costel PSD DA
93. Lupescu Dumitru USR DA
94. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
95. Manole Petre-Florin PSD DA
96. Mareș Mara PNL DA
97. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
98. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
99. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
100. Mihalescul Dumitru PNL DA
101. Mircea Florin PSD DA
102. Mînzatu Roxana PSD DA
103. Mocanu Adrian - DA
104. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
105. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
106. Mușoiu Ștefan PSD DA
107. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
108. Neagu Nicolae PNL DA
109. Neață Eugen PSD DA
110. Nicoară Romeo Florin PNL DA
111. Nicolae Andrei PSD DA
112. Nicolicea Eugen PSD DA
113. Nistor Laurențiu PSD DA
114. Niță Mihai PRO Europa DA
115. Niță Nicu PSD DA
116. Nosa Iuliu PSD DA
117. Olteanu Daniel - DA
118. Oprea Dumitru PNL DA
119. Oteșanu Daniela PSD DA
120. Palăr Ionel PNL DA
121. Pană Adriana-Doina PSD DA
122. Paraschiv Rodica PSD DA
123. Pașcan Emil-Marius PMP DA
124. Păle Dănuț PSD DA
125. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
126. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
127. Pop Andrei PSD DA
128. Pop Tudor Rareș USR DA
129. Popa Florin PSD DA
130. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
131. Preda Cezar-Florin PNL DA
132. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
133. Prișcă Răzvan Sorin PNL DA
134. Prună Cristina-Mădălina USR DA
135. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
136. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL DA
137. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
138. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
139. Răduț Violeta PSD DA
140. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
141. Roman Ioan Sorin PSD DA
142. Romanescu Cristinel PNL DA
143. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
144. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
145. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
146. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
147. Sefer Cristian-George PSD DA
148. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
149. Seres Dénes UDMR DA
150. Simion Lucian-Eduard PSD DA
151. Simonis Alfred - Robert PSD DA
152. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
153. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
154. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
155. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
156. Stancu Florinel PRO Europa DA
157. Stativă Irinel Ioan PSD DA
158. Stănescu Alexandru PSD DA
159. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
160. Suciu Matei PSD DA
161. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
162. Surgent Marius-Gheorghe - DA
163. Szabó Ödön UDMR DA
164. Șarapatin Elvira PSD DA
165. Șișcu George PNL DA
166. Șotcan Theodora PSD DA
167. Șovăială Constantin PNL DA
168. Ștefan Corneliu PSD DA
169. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
170. Teacă Alexandru PMP DA
171. Teiș Alina PSD DA
172. Tîlvăr Angel PSD DA
173. Toma Ilie PSD DA
174. Tudor Beatrice PSD DA
175. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
176. Țachianu Marian PSD DA
177. Varga Glad-Aurel PNL DA
178. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
179. Văcaru Alin Vasile PRO Europa DA
180. Velcea Nicolae PSD DA
181. Vișan George-Gabriel PSD DA
182. Vîlceanu Dan PNL DA
183. Vîrză Mihăiță PSD DA
184. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
185. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa DA
186. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
187. Weber Mihai PSD DA
188. Zainea Cornel USR DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București luni, 6 aprilie 2020, 15:32
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro