Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 13:29 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 13:29

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:237 105 49 22 16 7 14 13 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ampleev Andrian Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PNL
5. Andronache Gabriel PNL
6. Anton Anton -
7. Apjok Norbert UDMR
8. Ardelean Ben-Oni PNL
9. Arsu Alin-Ionuț USR
10. Avram Constantin -
11. Axinte Vasile PSD
12. Babuș Radu PSD
13. Balan Ioan PNL
14. Balint Liviu-Ioan PNL
15. Banias Mircea Marius PNL
16. Barna Ilie Dan USR
17. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
18. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Birchall Ana -
25. Biro Zsolt-Istvan UDMR
26. Biró Rozália-Ibolya UDMR
27. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
28. Boboc Tudorița-Rodica PSD
29. Boboc Valentin Gabriel PSD
30. Bode Lucian Nicolae PNL
31. Bodea Marius PNL
32. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
33. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
34. Boroianu Aurel-Robert PNL
35. Borza Remus-Adrian PNL
36. Botez Mihai-Cătălin USR
37. Bran Ioana PSD
38. Bucura-Oprescu Simona PSD
39. Budăi Marius-Constantin PSD
40. Buican Cristian PNL
41. Buicu Corneliu-Florin PSD
42. Bumb Sorin-Ioan PNL
43. Burciu Cristina PNL
44. Calista Mara-Daniela PNL
45. Căciulă Aurel PSD
46. Călin Ion PSD
47. Căruceru Aida-Cristina PSD
48. Cătăniciu Steluța-Gustica -
49. Cherecheș Florica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Cioabă Petre PSD
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciolacu Ion-Marcel PSD
55. Cîtea Vasile PSD
56. Cobuz Maricela PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
60. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
61. Csép Éva-Andrea UDMR
62. Csoma Botond UDMR
63. Cucșa Marian-Gheorghe PSD
64. Culeafă Mihai PNL
65. Cupă Ion PMP
66. Dan Nicușor Daniel USR
67. Dinu Cristina-Elena PSD
68. Dîrzu Ioan PSD
69. Dobre Victor Paul PNL
70. Dobrică Ionela Viorela PSD
71. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
72. Dobrovie Matei-Adrian PNL
73. Drulă Cătălin USR
74. Dumitrache Ileana Cristina PSD
75. Dunava Costel Neculai PSD
76. Duruș Vlad-Emanuel USR
77. Erdei Dolóczki István UDMR
78. Farago Petru UDMR
79. Fădor Angelica PNL
80. Firczak Iulius Marian Minoritati
81. Florea Damian PNL
82. Florea Oana-Consuela PSD
83. Floroiu Ionel PSD
84. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
85. Furic Iarco Minoritati
86. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
87. Gavrilă Camelia PSD
88. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
89. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
90. Găină Mihăiță PNL
91. Georgescu Laura PSD
92. Georgescu Nicolae PSD
93. Gerea Andrei Dominic -
94. Gheorghe Andrei Daniel PNL
95. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
96. Gherman Dumitru PSD
97. Gilia Claudia PSD
98. Gudu Vasile PNL
99. Hărătău Elena PNL
100. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
101. Holban Georgeta-Carmen PSD
102. Huncă Mihaela PRO Europa
103. Iancu Marius-Ionel PSD
104. Ibram Iusein Minoritati
105. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
106. Intotero Natalia-Elena PSD
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Iordache Florin PSD
109. Itu Cornel PSD
110. Iurișniți Cristina-Ionela USR
111. Jivan Luminița-Maria PSD
112. Kelemen Hunor UDMR
113. Kulcsár-Terza József-György UDMR
114. Lazăr Sorin PSD
115. Longher Victoria Minoritati
116. Lovin Dumitru -
117. Lungu Tudorița PNL
118. Lupașcu Costel PSD
119. Lupescu Dumitru USR
120. Macovei Silviu Nicu PSD
121. Magyar Loránd-Bálint UDMR
122. Manole Petre-Florin PSD
123. Marica Petru-Sorin PRO Europa
124. Márton Árpád-Francisc UDMR
125. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
126. Mărgărit Mitică-Marius PSD
127. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
128. Mircea Florin PSD
129. Mînzatu Roxana PSD
130. Mocioalcă Ion PRO Europa
131. Mohaci Mihai PRO Europa
132. Moldovan Sorin-Dan PNL
133. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
134. Mușoiu Ștefan PSD
135. Nasra Gabriel-Horia PSD
136. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
137. Neață Eugen PSD
138. Nicoară Romeo Florin PNL
139. Nistor Laurențiu PSD
140. Niță Mihai PRO Europa
141. Niță Nicu PSD
142. Nosa Iuliu PSD
143. Olteanu Daniel -
144. Oprea Dumitru PNL
145. Palăr Ionel PNL
146. Pambuccian Varujan Minoritati
147. Pană Adriana-Doina PSD
148. Paraschiv Rodica PSD
149. Pașcan Emil-Marius PMP
150. Pau Radu - Adrian PRO Europa
151. Păle Dănuț PSD
152. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
153. Petric Octavian PRO Europa
154. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
155. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
156. Pistru Eusebiu-Manea -
157. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa
158. Ponta Victor-Viorel PRO Europa
159. Pop Andrei PSD
160. Pop Georgian PSD
161. Popa Florin PSD
162. Popa Mihai Valentin PRO Europa
163. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
164. Popescu Nicolae-Daniel USR
165. Popescu Pavel PNL
166. Preda Cezar-Florin PNL
167. Presură Alexandra PSD
168. Prisnel Adrian-Claudiu USR
169. Prișcă Răzvan Sorin PNL
170. Prună Cristina-Mădălina USR
171. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
172. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
173. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
174. Rădulescu Alexandru PSD
175. Rădulescu Dan-Răzvan USR
176. Răduț Violeta PSD
177. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
178. Roman Florin-Claudiu PNL
179. Roman Ioan Sorin PSD
180. Romanescu Cristinel PNL
181. Rotaru Alexandru PSD
182. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
183. Săftoiu Ana Adriana PNL
184. Sebestyén Csaba-István UDMR
185. Seidler Cristian-Gabriel USR
186. Seres Dénes UDMR
187. Simion Lucian-Eduard PSD
188. Simionca Ionuț PMP
189. Simonis Alfred - Robert PSD
190. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
191. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
192. Stamatian Vasile-Florin PNL
193. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
194. Stancu Florinel PRO Europa
195. Stativă Irinel Ioan PSD
196. Stănescu Alexandru PSD
197. Steriu Valeriu-Andrei PSD
198. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
199. Suciu Matei PSD
200. Suciu Vasile-Daniel PSD
201. Surgent Marius-Gheorghe -
202. Șarapatin Elvira PSD
203. Șerban Ciprian-Constantin PSD
204. Șimon Gheorghe PSD
205. Șișcu George PNL
206. Șotcan Theodora PSD
207. Șovăială Constantin PNL
208. Ștefan Corneliu PSD
209. Tabugan Ion -
210. Tănăsescu Alina-Elena PSD
211. Teacă Alexandru PMP
212. Teiș Alina PSD
213. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
214. Toma Ilie PSD
215. Tudor Beatrice PSD
216. Turcescu Robert-Nicolae PMP
217. Tușa Adriana Diana PSD
218. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
219. Ursu Răzvan-Ion PSD
220. Varga Glad-Aurel PNL
221. Vasile Daniel Minoritati
222. Vasilescu Lia Olguța PSD
223. Vasilică Radu Costin PSD
224. Vass Levente UDMR
225. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
226. Velcea Nicolae PSD
227. Vexler Silviu Minoritati
228. Vișan George-Gabriel PSD
229. Vîlceanu Dan PNL
230. Vîrză Mihăiță PSD
231. Vlad Sergiu Cosmin USR
232. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
233. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
234. Weber Mihai PSD
235. Zainea Cornel USR
236. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
237. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 28 martie 2020, 11:54
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro