Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.02.2020 > 13:30 Versiunea pentru printare
Marți, 11 februarie 2020, ora 13:30

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR PMP Minoritati PRO Europa Neafil.
- prezenți:258 112 60 23 16 6 14 16 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Anastase Roberta Alma PNL
5. Andrei Alexandru-Ioan PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton -
9. Apjok Norbert UDMR
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Arsu Alin-Ionuț USR
12. Avram Constantin -
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Barna Ilie Dan USR
19. Băișanu Ștefan-Alexandru PSD
20. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
21. Bejinariu Eugen PSD
22. Bende Sándor UDMR
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad USR
25. Benkő Erika UDMR
26. Bica Dănuț PNL
27. Birchall Ana -
28. Biro Zsolt-Istvan UDMR
29. Biró Rozália-Ibolya UDMR
30. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
31. Boboc Tudorița-Rodica PSD
32. Boboc Valentin Gabriel PSD
33. Bode Lucian Nicolae PNL
34. Bodea Marius PNL
35. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
36. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
37. Boroianu Aurel-Robert PNL
38. Borza Remus-Adrian PNL
39. Botez Mihai-Cătălin USR
40. Bran Ioana PSD
41. Bucura-Oprescu Simona PSD
42. Budăi Marius-Constantin PSD
43. Buicu Corneliu-Florin PSD
44. Bulai Iulian USR
45. Bumb Sorin-Ioan PNL
46. Burciu Cristina PNL
47. Calista Mara-Daniela PNL
48. Căciulă Aurel PSD
49. Călin Ion PSD
50. Căruceru Aida-Cristina PSD
51. Cherecheș Florica PNL
52. Chichirău Cosette-Paula USR
53. Chiriac Viorel PSD
54. Cioabă Petre PSD
55. Ciocan Dan PSD
56. Ciofu Tamara-Dorina PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Cîtea Vasile PSD
59. Cobuz Maricela PSD
60. Cocoș Vasile PSD
61. Codreanu Constantin PMP
62. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
63. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
64. Csép Éva-Andrea UDMR
65. Csoma Botond UDMR
66. Cucșa Marian-Gheorghe PSD
67. Culeafă Mihai PNL
68. Cupă Ion PMP
69. Cupșa Ioan PNL
70. Dan Nicușor Daniel USR
71. Dinu Cristina-Elena PSD
72. Dîrzu Ioan PSD
73. Dobre Mircea-Titus PRO Europa
74. Dobre Victor Paul PNL
75. Dobrică Ionela Viorela PSD
76. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
77. Dobrovie Matei-Adrian PNL
78. Dohotaru Adrian-Octavian -
79. Drulă Cătălin USR
80. Dumitrache Ileana Cristina PSD
81. Dunava Costel Neculai PSD
82. Durbacă Eugen PRO Europa
83. Duruș Vlad-Emanuel USR
84. Erdei Dolóczki István UDMR
85. Farago Petru UDMR
86. Fădor Angelica PNL
87. Firczak Iulius Marian Minoritati
88. Florea Damian PNL
89. Florea Oana-Consuela PSD
90. Floroiu Ionel PSD
91. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
92. Furic Iarco Minoritati
93. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
94. Gavrilă Camelia PSD
95. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
96. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
97. Găină Mihăiță PNL
98. Georgescu Laura PSD
99. Georgescu Nicolae PSD
100. Gerea Andrei Dominic -
101. Gheorghe Andrei Daniel PNL
102. Gheorghe Tinel PNL
103. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
104. Gherman Dumitru PSD
105. Ghilea Găvrilă PNL
106. Gilia Claudia PSD
107. Gudu Vasile PNL
108. Hărătău Elena PNL
109. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
110. Holban Georgeta-Carmen PSD
111. Huncă Mihaela PRO Europa
112. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
113. Iancu Iulian PSD
114. Iancu Marius-Ionel PSD
115. Ibram Iusein Minoritati
116. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
117. Intotero Natalia-Elena PSD
118. Ionescu George PNL
119. Ioniță Antoneta PNL
120. Iordache Florin PSD
121. Itu Cornel PSD
122. Iurișniți Cristina-Ionela USR
123. Jivan Luminița-Maria PSD
124. Kulcsár-Terza József-György UDMR
125. Lazăr Sorin PSD
126. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
127. Longher Victoria Minoritati
128. Lovin Dumitru -
129. Lungu Tudorița PNL
130. Lupașcu Costel PSD
131. Lupescu Dumitru USR
132. Macovei Silviu Nicu PSD
133. Magyar Loránd-Bálint UDMR
134. Manole Petre-Florin PSD
135. Mareș Mara PNL
136. Marica Petru-Sorin PRO Europa
137. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
138. Mărgărit Mitică-Marius PSD
139. Mihalescul Dumitru PNL
140. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
141. Mircea Florin PSD
142. Mînzatu Roxana PSD
143. Mocioalcă Ion PRO Europa
144. Mohaci Mihai PRO Europa
145. Moise Costin-Sebastian PMP
146. Moldovan Sorin-Dan PNL
147. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
148. Mușoiu Ștefan PSD
149. Nasra Gabriel-Horia PSD
150. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
151. Neagu Nicolae PNL
152. Neață Eugen PSD
153. Nicoară Romeo Florin PNL
154. Nicolae Andrei PSD
155. Nistor Laurențiu PSD
156. Niță Mihai PRO Europa
157. Niță Nicu PSD
158. Nosa Iuliu PSD
159. Olteanu Daniel -
160. Oprea Dumitru PNL
161. Oteșanu Daniela PSD
162. Palăr Ionel PNL
163. Pambuccian Varujan Minoritati
164. Pană Adriana-Doina PSD
165. Paraschiv Rodica PSD
166. Pau Radu - Adrian PRO Europa
167. Păle Dănuț PSD
168. Petrea Gabriel PRO Europa
169. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
170. Petric Octavian PRO Europa
171. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
172. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
173. Pistru Eusebiu-Manea -
174. Podașcă Gabriela-Maria PRO Europa
175. Ponta Victor-Viorel PRO Europa
176. Pop Andrei PSD
177. Pop Georgian PSD
178. Popa Florin PSD
179. Popa Mihai Valentin PRO Europa
180. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
181. Popescu Nicolae-Daniel USR
182. Popescu Pavel PNL
183. Preda Cezar-Florin PNL
184. Presură Alexandra PSD
185. Prisnel Adrian-Claudiu USR
186. Prișcă Răzvan Sorin PNL
187. Prună Cristina-Mădălina USR
188. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
189. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
190. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
191. Rădulescu Alexandru PSD
192. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
193. Rădulescu Dan-Răzvan USR
194. Răduț Violeta PSD
195. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
196. Roman Florin-Claudiu PNL
197. Roman Ioan Sorin PSD
198. Romanescu Cristinel PNL
199. Rotaru Alexandru PSD
200. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
201. Săftoiu Ana Adriana PNL
202. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
203. Sebestyén Csaba-István UDMR
204. Sefer Cristian-George PSD
205. Seidler Cristian-Gabriel USR
206. Seres Dénes UDMR
207. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
208. Simion Lucian-Eduard PSD
209. Simionca Ionuț PMP
210. Simonis Alfred - Robert PSD
211. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
212. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
213. Stamatian Vasile-Florin PNL
214. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
215. Stancu Florinel PRO Europa
216. Stativă Irinel Ioan PSD
217. Stănescu Alexandru PSD
218. Steriu Valeriu-Andrei PSD
219. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
220. Suciu Matei PSD
221. Suciu Vasile-Daniel PSD
222. Surgent Marius-Gheorghe -
223. Șarapatin Elvira PSD
224. Șerban Ciprian-Constantin PSD
225. Șimon Gheorghe PSD
226. Șișcu George PNL
227. Șotcan Theodora PSD
228. Șovăială Constantin PNL
229. Ștefan Corneliu PSD
230. Tabugan Ion -
231. Tănăsescu Alina-Elena PSD
232. Teacă Alexandru PMP
233. Teiș Alina PSD
234. Tîlvăr Angel PSD
235. Toma Ilie PSD
236. Trăilă Cristina PNL
237. Tudor Beatrice PSD
238. Turcescu Robert-Nicolae PMP
239. Tușa Adriana Diana PSD
240. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
241. Ursu Răzvan-Ion PSD
242. Vasile Daniel Minoritati
243. Vasilescu Lia Olguța PSD
244. Vasilică Radu Costin PSD
245. Vass Levente UDMR
246. Văcaru Alin Vasile PRO Europa
247. Velcea Nicolae PSD
248. Vexler Silviu Minoritati
249. Vișan George-Gabriel PSD
250. Vîlceanu Dan PNL
251. Vîrză Mihăiță PSD
252. Vlad Sergiu Cosmin USR
253. Vlăducă Oana-Silvia PRO Europa
254. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
255. Weber Mihai PSD
256. Zainea Cornel USR
257. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
258. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București vineri, 5 iunie 2020, 18:18
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro