Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 06.11.2007 > 12:50 Versiunea pentru printare
Marți, 6 noiembrie 2007, ora 12:50

Poziție pe
ordinea de zi:
33
Subiect vot: Vot final
PL 673/2007 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.76/2007 privind procedura specială de înregistrare fiscală și de plată a contribuțiilor sociale
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:196 56 34 18 41 17 8 9 13
- voturi pentru (DA):186 51 33 18 40 16 7 8 13
- voturi împotrivă (NU):2 1 - - 1 - - - -
- abțineri:1 - - - - - 1 - -
- nu au votat:7 4 1 - - 1 - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Albu Gheorghe PD-L DA
2. Almăjanu Marin PNL DA
3. Almășan Liviu PNL DA
4. Amarie Constantin PD-L DA
5. Amet Aledin Minoritati DA
6. Andea Petru PSD DA
7. Antal Árpád-András UDMR DA
8. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
9. Ardelean Lia PC DA
10. Asztalos Ferenc UDMR DA
11. Avram Dumitru PRM DA
12. Baban Ștefan PRM DA
13. Barbu Gheorghe PD-L DA
14. Bardan Cornel Ștefan PD-L DA
15. Bădălău Niculae PSD -
16. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
17. Becșenescu Dumitru PD-L DA
18. Bejinariu Eugen PSD DA
19. Bentu Dumitru PSD DA
20. Bivolaru Ioan PSD DA
21. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
22. Boagiu Anca-Daniela PD-L DA
23. Bónis István UDMR DA
24. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
25. Brînzan Ovidiu PSD DA
26. Brînză William Gabriel PD-L DA
27. Buciu Angela PRM DA
28. Buciuta Ștefan Minoritati DA
29. Buda Daniel PD-L DA
30. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L DA
31. Calimente Mihăiță PNL DA
32. Canacheu Costică PD-L DA
33. Cantaragiu Bogdan PD-L DA
34. Călian Petru PD-L DA
35. Călin Ion PSD DA
36. Câmpanu Liviu PNL DA
37. Chiper Gheorghe PSD DA
38. Chiș Filonaș PSD DA
39. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
40. Ciontu Corneliu PC DA
41. Ciopraga Mircea PNL DA
42. Ciucă Liviu-Bogdan PC DA
43. Cliveti Minodora PSD DA
44. Cocrea Olguța - DA
45. Codîrlă Liviu PD-L DA
46. Constantinescu Anca PD-L NU
47. Crăciunescu Grigore PNL DA
48. Cutean Vasile Emilian PSD DA
49. Diaconescu Marin PRM DA
50. Diaconescu Renică PNL DA
51. Dida Corneliu Ioan PSD DA
52. Dorneanu Valer PSD DA
53. Dragomir Dumitru PRM DA
54. Dragomir Gheorghe PNL DA
55. Drețcanu Doina Micșunica PSD DA
56. Dumitrescu Zamfir - DA
57. Dumitriu Mihai PSD DA
58. Dușa Mircea PSD DA
59. Duțu Stelian PD-L DA
60. Erdei Dolóczki István UDMR DA
61. Eserghep Gelil PRM DA
62. Faina Constantin PC DA
63. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
64. Florea Damian PC DA
65. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
66. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
67. Furo Iuliu Ioan PRM DA
68. Gabor Gheorghe PNL DA
69. Găleteanu Monalisa PSD DA
70. Gerea Andrei Dominic PNL DA
71. Gheorghe Valeriu PNL DA
72. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
73. Ghișe Ioan PNL -
74. Giurgiu Mircia - DA
75. Grigore Dan PD-L DA
76. Grosaru Mircea Minoritati DA
77. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
78. Hanganu Romeo Octavian - DA
79. Hoban Ioan PNL DA
80. Hogea Vlad Gabriel - DA
81. Ibram Iusein Minoritati DA
82. Ilie Cristian PD-L DA
83. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
84. Ionescu Daniel PD-L DA
85. Iordache Florin PSD DA
86. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
87. Kelemen Hunor UDMR -
88. Kerekes Károly UDMR DA
89. Kovacs Attila UDMR DA
90. Lakatos Petru UDMR DA
91. Lambrino Radu PD-L DA
92. Lificiu Petru PD-L DA
93. Longher Ghervazen Minoritati DA
94. Macaleți Costică PSD DA
95. Magheru Paul PRM DA
96. Man Mircea PD-L DA
97. Manda Iulian Claudiu PSD -
98. Manta Pantelimon PNL DA
99. Marian Dan Mihai PNL DA
100. Marin Constantin PSD DA
101. Martin Eduard-Stelian PSD -
102. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
103. Máté András-Levente UDMR DA
104. Matei Cătălin Lucian PSD DA
105. Mazăre Alexandru PSD DA
106. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
107. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
108. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
109. Mătușa Tudor PRM DA
110. Merce Ilie PRM DA
111. Merka Adrian-Miroslav Minoritati -
112. Micula Cătălin PNL DA
113. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
114. Mircea Costache PRM DA
115. Mironescu Laurențiu PD-L DA
116. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
117. Mitrea Miron Tudor PSD DA
118. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
119. Mocanu Alexandru PD-L DA
120. Mocanu Vasile PSD DA
121. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
122. Moisoiu Adrian PRM DA
123. Momanu Corneliu - DA
124. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
125. Movilă Petru PD-L DA
126. Munteanu Ioan PSD DA
127. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
128. Năstase Adrian PSD DA
129. Nica Dan PSD DA
130. Nicolicea Eugen PSD DA
131. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
132. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
133. Nistoran Dorin-Liviu PD-L DA
134. Niță Constantin PSD DA
135. Nosa Iuliu PSD DA
136. Olarean Aurel PD-L DA
137. Oltean Ioan PD-L DA
138. Olteanu Bogdan PNL DA
139. Ovidenie Costel - DA
140. Pavelescu Aurelian - DA
141. Petrea Constantin PD-L DA
142. Popa Daniela PC DA
143. Popa Nicolae PNL DA
144. Popescu Ionica Constanța PC DA
145. Popp Cosmin Gabriel PD-L DA
146. Preda Cezar-Florin PD-L DA
147. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
148. Pupeză Viorel PSD DA
149. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
150. Pușcă Mircea Valer PNL DA
151. Romanescu Marcel Laurențiu PD-L DA
152. Rus Ioan Aurel PRM DA
153. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
154. Sanda Victor PSD DA
155. Sandu Gabriel - DA
156. Sandu-Capră Mihai PNL DA
157. Sasu Ion PSD DA
158. Săniuță Marian-Florian PSD NU
159. Săpunaru Nini PNL DA
160. Sârb Gheorghe PD-L DA
161. Seres Dénes UDMR DA
162. Sirețeanu Mihail PSD DA
163. Sóki Béla UDMR DA
164. Soporan Vasile Filip PSD DA
165. Stanciu Anghel PSD -
166. Stativă Irinel Ioan PSD DA
167. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
168. Stoica Ion - DA
169. Străchinaru Petre PD-L DA
170. Strungă Emil PNL DA
171. Szekely Levente Csaba UDMR DA
172. Tabără Valeriu PD-L DA
173. Tamás Sándor UDMR DA
174. Tămagă Constantin PSD DA
175. Timar Liviu PSD DA
176. Timiș Ioan PNL DA
177. Toma Florentina Marilena PSD DA
178. Toró Tiberiu UDMR DA
179. Tudor Constantin PD-L DA
180. Tudor Marcu PRM DA
181. Tudose Mihai PSD DA
182. Țundrea Ioan PC Abținere
183. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
184. Ujeniuc Dragoș - DA
185. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
186. Ursărescu Dorinel PNL DA
187. Vainer Aurel Minoritati DA
188. Varga Attila UDMR DA
189. Vasile Aurelia PSD DA
190. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
191. Vlase Petru Gabriel PSD DA
192. Vlădoiu Aurel PSD DA
193. Voinea Florea PSD DA
194. Zaharia Claudius Mihail - DA
195. Zamfir Gabriel Sorin PNL DA
196. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 8 august 2022, 11:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro