Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 11.12.2007 > 12:39 Versiunea pentru printare
Marți, 11 decembrie 2007, ora 12:39

Poziție pe
ordinea de zi:
15
Subiect vot: Vot final
PL 671/2007 privind regimul juridic al patrimoniului tehnic și industrial
- lege ordinară
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PRM PD-L UDMR PC Minoritati Neafil.
- prezenți:212 71 36 19 35 15 6 10 20
- voturi pentru (DA):207 69 36 18 35 15 6 10 18
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:5 2 - 1 - - - - 2
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Almăjanu Marin PNL DA
3. Amarie Constantin PD-L DA
4. Amet Aledin Minoritati DA
5. Andea Petru PSD DA
6. Apostolache Mihai Cristian PSD DA
7. Ardelean Lia PC DA
8. Avram Dumitru PRM DA
9. Bădălău Niculae PSD DA
10. Bărbulețiu Tiberiu PNL DA
11. Becsek-Garda Dezső-Kálmán UDMR DA
12. Becșenescu Dumitru - DA
13. Bentu Dumitru PSD DA
14. Bivolaru Ioan PSD DA
15. Bîrsan Iulian-Gabriel PD-L DA
16. Bobeanu Răzvan-Petrică PSD DA
17. Boeriu Valeriu-Victor PNL DA
18. Bolcaș Lucian Augustin PRM DA
19. Bónis István UDMR DA
20. Boșneac Valentin Samuel PNL DA
21. Brînzan Ovidiu PSD DA
22. Brînză William Gabriel PD-L DA
23. Bruchental-Pop Ionela PD-L DA
24. Buciu Angela PRM DA
25. Buciuta Ștefan Minoritati DA
26. Buda Daniel PD-L DA
27. Buhăianu-Obuf Cătălin Ovidiu PD-L DA
28. Calimente Mihăiță PNL DA
29. Canacheu Costică PD-L DA
30. Cazan Romeo Gheorghe Leonard PSD DA
31. Călian Petru PD-L DA
32. Călin Ion PSD DA
33. Câmpanu Liviu PNL DA
34. Chiper Gheorghe PSD DA
35. Chiș Filonaș PSD DA
36. Cindrea Ioan PSD DA
37. Ciocâlteu Alexandru PD-L DA
38. Cliveti Minodora PSD DA
39. Cocrea Olguța - DA
40. Codîrlă Liviu PD-L DA
41. Constantinescu Anca PD-L DA
42. Crăciunescu Grigore PNL DA
43. Cutean Vasile Emilian PSD DA
44. Diaconescu Marin - DA
45. Dobre Traian PNL DA
46. Dorneanu Valer PSD DA
47. Dragomir Dumitru PRM DA
48. Dragomir Gheorghe PNL DA
49. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD DA
50. Dumitrescu Zamfir - DA
51. Dumitriu Dragoș Petre PC DA
52. Dumitriu Mihai PSD DA
53. Dumitru Ion PSD DA
54. Dușa Mircea PSD DA
55. Duțu Stelian PD-L DA
56. Erdei Dolóczki István UDMR DA
57. Eserghep Gelil PRM DA
58. Faina Constantin PC DA
59. Fârșirotu Vladimir Mircea PRM DA
60. Firczak Gheorghe Minoritati DA
61. Fotopolos Sotiris Minoritati DA
62. Frâncu Emilian Valentin PNL DA
63. Furo Iuliu Ioan PRM DA
64. Gabor Gheorghe PNL DA
65. Găleteanu Monalisa PSD DA
66. Georgescu Filip PSD DA
67. Gerea Andrei Dominic PNL DA
68. Gheorghiof Titu Nicolae PNL DA
69. Ghișe Ioan PNL DA
70. Giurgiu Mircia - DA
71. Glăvan Ștefan PC DA
72. Gonțea Ion PD-L DA
73. Grigore Dan PD-L DA
74. Gubandru Aurel PSD DA
75. Hanganu Romeo Octavian - DA
76. Hellvig Eduard Raul PC DA
77. Hogea Vlad Gabriel - DA
78. Ibram Iusein Minoritati DA
79. Igaș Traian Constantin PD-L DA
80. Ignat Miron Minoritati DA
81. Iliescu Valentin Adrian PD-L DA
82. Ionescu Daniel PD-L DA
83. Iordache Florin PSD DA
84. Iordache Grațiela Denisa PD-L DA
85. Jipa Florina Ruxandra PRM DA
86. Kelemen Hunor UDMR DA
87. Kerekes Károly UDMR DA
88. Király Andrei-Gheorghe UDMR DA
89. Lakatos Petru UDMR DA
90. Lambrino Radu PD-L DA
91. Lificiu Petru PD-L DA
92. Liga Dănuț PD-L DA
93. Luchian Ion PNL DA
94. Macaleți Costică PSD DA
95. Magheru Paul PRM DA
96. Man Mircea PD-L DA
97. Manolescu Oana Minoritati DA
98. Manta Pantelimon PNL DA
99. Marian Dan Mihai PNL DA
100. Marin Constantin PSD DA
101. Martin Eduard-Stelian PSD DA
102. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
103. Máté András-Levente UDMR DA
104. Matei Cătălin Lucian PSD DA
105. Mazăre Alexandru PSD DA
106. Mălaimare Mihai Adrian PNL DA
107. Mănăstireanu Vladimir Alexandru PSD DA
108. Mănescu Rareș Șerban PNL DA
109. Mărculeț Petrescu Mira Anca Victoria PRM Abținere
110. Meir Nati - DA
111. Merce Ilie PRM DA
112. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
113. Micula Cătălin PNL DA
114. Mihei Andrian-Sirojea PNL DA
115. Mircea Costache PRM DA
116. Mironescu Laurențiu PD-L DA
117. Miroșeanu Liviu Alexandru PD-L DA
118. Mitrea Manuela PSD Abținere
119. Mitrea Miron Tudor PSD Abținere
120. Miuțescu Gheorghe Adrian PNL DA
121. Mînzînă Ion PRM DA
122. Mocanu Alexandru PD-L DA
123. Mocanu Vasile PSD DA
124. Mocănescu Coloros Dan Constantin - DA
125. Mohora Tudor PSD DA
126. Moisoiu Adrian PRM DA
127. Moldovan Emil Radu PSD DA
128. Momanu Corneliu - DA
129. Motreanu Dan-Ștefan PNL DA
130. Movilă Petru PD-L DA
131. Munteanu Ioan PSD DA
132. Mușetescu Tiberiu-Ovidiu PSD DA
133. Nassar Rodica PSD DA
134. Năstase Adrian PSD DA
135. Nechita Aurel PSD DA
136. Nedelcu Gabriela PSD DA
137. Nica Dan PSD DA
138. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
139. Nicula Vasile Cosmin PSD DA
140. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD DA
141. Nistoran Dorin-Liviu - DA
142. Niță Constantin PSD DA
143. Nosa Iuliu PSD DA
144. Oancea Viorel - Abținere
145. Olteanu Bogdan PNL DA
146. Ovidenie Costel - DA
147. Pavelescu Aurelian - DA
148. Paveliu Marian Sorin - Abținere
149. Petrea Constantin PD-L DA
150. Podgorean Radu PSD DA
151. Pop Claudiu Adrian PSD DA
152. Popa Nicolae PNL DA
153. Popeangă Petre PRM DA
154. Popescu Florin Aurelian - DA
155. Popescu Ionica Constanța PC DA
156. Pruteanu Vasile - DA
157. Puchianu Ioan Dumitru PD-L DA
158. Pupeză Viorel PSD DA
159. Purceld Octavian-Mircea PRM DA
160. Pușcă Mircea Valer PNL DA
161. Radan Mihai Minoritati DA
162. Rădulescu Cristian PD-L DA
163. Rus Ioan Aurel PRM DA
164. Rusu Mihaela Adriana PSD DA
165. Sanda Victor PSD DA
166. Sandu-Capră Mihai PNL DA
167. Sasu Ion PSD DA
168. Săniuță Marian-Florian PSD DA
169. Sârb Gheorghe PD-L DA
170. Sârbu Marian PSD DA
171. Sârbu Mugurel Liviu PD-L DA
172. Scutaru Adrian George PNL DA
173. Semcu Adrian Emanuil PNL DA
174. Seres Dénes UDMR DA
175. Silaghi Ovidiu Ioan PNL DA
176. Sirețeanu Mihail PSD DA
177. Sóki Béla UDMR DA
178. Soporan Vasile Filip PSD DA
179. Stan Ioan PSD DA
180. Stan Ion PSD DA
181. Stanciu Anghel PSD DA
182. Stativă Irinel Ioan PSD DA
183. Stănescu Alexandru-Octavi PSD DA
184. Străchinaru Petre PD-L DA
185. Strungă Emil PNL DA
186. Szekely Levente Csaba UDMR DA
187. Tabără Valeriu PD-L DA
188. Tamás Sándor UDMR DA
189. Tărniceru Petru PSD DA
190. Teodorescu George Alin PSD DA
191. Timar Liviu PSD DA
192. Timiș Ioan PNL DA
193. Todoran Pavel PSD DA
194. Toma Florentina Marilena PSD DA
195. Toma Horia-Victor PNL DA
196. Toró Tiberiu UDMR DA
197. Tudor Constantin PD-L DA
198. Tudose Mihai PSD DA
199. Turcan Raluca - DA
200. Uioreanu Horea-Dorin PNL DA
201. Ungureanu Petre - DA
202. Ungureanu Valeriu Alexandru PSD DA
203. Ursărescu Dorinel PNL DA
204. Vainer Aurel Minoritati DA
205. Varga Attila UDMR DA
206. Vasile Aurelia PSD DA
207. Vasilescu Lia Olguța PRM DA
208. Văsioiu Horia PD-L DA
209. Vlădoiu Aurel PSD DA
210. Voinea Florea PSD DA
211. Zaharia Claudius Mihail - DA
212. Zamfirescu Dan Dumitru PRM DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 22 ianuarie 2020, 12:31
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro