Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 30.09.2014 > 11:50
Marți, 30 septembrie 2014, ora 11:50

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:122 55 28 9 2 7 8 10 3
- voturi pentru (DA):87 55 4 1 1 6 8 10 2
- voturi împotrivă (NU):34 - 23 8 1 1 - - 1
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Ispir Raluca-Cristina PNL Abținere
1. Avram Constantin ALDE DA
2. Axente Ioan PSD DA
3. Baltă Mihai PSD DA
4. Bălan Ion PSD DA
5. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Bîrsășteanu Florică PSD DA
9. Blăjuț Viorel-Ionel - DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta - DA
12. Bónis István UDMR DA
13. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
16. Ciobanu Gheorghe PSD DA
17. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Cristian Horia PNL DA
20. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
21. Cupă Ion ALDE DA
22. Delureanu Virgil PSD DA
23. Diaconu Adrian-Nicolae PSD DA
24. Dima Toader PSD DA
25. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
26. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
27. Dumitru Ioana-Jenica PSD DA
28. Eparu Ion PSD DA
29. Firczak Gheorghe Minoritati DA
30. Frăticiu Gheorghe PSD DA
31. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
32. Găină Mihăiță PSD DA
33. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
34. Grama Horia PSD DA
35. Hărău Eleonora-Carmen PNL DA
36. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
37. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
38. Ibram Iusein Minoritati DA
39. Ionescu Aurelian ALDE DA
40. Iordache Florin PSD DA
41. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
42. Itu Cornel PSD DA
43. Kereskényi Gábor UDMR DA
44. Marica Petru-Sorin PSD DA
45. Marin Gheorghe PSD DA
46. Marin Laura PSD DA
47. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
48. Máté András-Levente UDMR DA
49. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD DA
50. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
51. Mincă Liliana ND DA
52. Mircovici Niculae Minoritati DA
53. Mitrea Manuela PSD DA
54. Mîrza Gavril PSD DA
55. Moldovan Ioan ALDE DA
56. Molnar Zsolt UDMR DA
57. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
58. Murgu Neagu PSD DA
59. Neacșu Marian PSD DA
60. Negruț Cornelia ALDE DA
61. Nichita Cristina PSD DA
62. Nicolae Florian PSD DA
63. Nistor Marioara PSD DA
64. Niță Emil PSD DA
65. Nosa Iuliu PSD DA
66. Pârgaru Ion ALDE DA
67. Petrea Dorin Silviu PSD DA
68. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
69. Popoviciu Alin Augustin Florin PDL DA
70. Pușcaș Iacob PSD DA
71. Răducanu Ion PSD DA
72. Roman Victor PSD DA
73. Rusu Valentin PNL DA
74. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
75. Stan Ion PSD DA
76. Stancu Ionel Minoritati DA
77. Stativă Irinel Ioan PSD DA
78. Stragea Sorin Constantin PSD DA
79. Șimon Gheorghe PSD DA
80. Ștefan Viorel PSD DA
81. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
82. Vasilică Radu Costin PSD DA
83. Vlase Petru Gabriel PSD DA
84. Vlădoiu Aurel PSD DA
85. Zaharcu Neviser PSD DA
86. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
87. Zlati Radu PNL DA
1. Andronache Gabriel PNL NU
2. Anton Marin - NU
3. Calimente Mihăiță PNL NU
4. Canacheu Costică PDL NU
5. Cherecheș Florica PNL NU
6. Chirteș Ioan-Cristian PNL NU
7. Ciuhodaru Tudor ND NU
8. Ciurariu Florin PNL NU
9. Cocei Erland PNL NU
10. Costin Gheorghe PNL NU
11. Crăciunescu Grigore PNL NU
12. Dascălu Constantin PDL NU
13. Doboș Anton PNL NU
14. Dobre Victor Paul PNL NU
15. Dolha Nechita-Stelian PNL NU
16. Donțu Mihai-Aurel PNL NU
17. Erdei Dolóczki István UDMR NU
18. Gheorghe Tinel PDL NU
19. Grecea Maria PNL NU
20. Horga Vasile PNL NU
21. Laza-Matiuța Liviu PDL NU
22. Mocioi Niculina PDL NU
23. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL NU
24. Paul Maria-Andreea PDL NU
25. Pocora Cristina-Ancuța PNL NU
26. Popa Octavian-Marius PNL NU
27. Reuer Elena-Ramona PNL NU
28. Sămărtinean Cornel-Mircea PDL NU
29. Scarlat George PNL NU
30. Scutaru Adrian George PNL NU
31. Știrbu Gigel-Sorinel PNL NU
32. Teodorescu Cătălin-Florin PDL NU
33. Varga Lucia-Ana PNL NU
34. Varga Vasile PNL NU