Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:32 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:32

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 20/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvenului nr.68/2014 privind modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:106 50 32 - 5 6 9 4
- voturi pentru (DA):104 50 31 - 5 6 8 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zlati Radu PNL DA
2. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
3. Zaharcu Neviser PSD DA
4. Vainer Aurel Minoritati DA
5. Udriște Gheorghe PNL DA
6. Turcan Raluca PNL DA
7. Traicu Rodin PSD DA
8. Toader Mircea-Nicu PNL DA
9. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
10. Ștefan Viorel PSD DA
11. Șova Lucian PSD DA
12. Șoptică Costel PNL DA
13. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
14. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
15. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
16. Stragea Sorin Constantin PSD DA
17. Stănescu Alexandru PSD DA
18. Stativă Irinel Ioan PSD DA
19. Stancu Ionel Minoritati DA
20. Stan Ion PSD DA
21. Stan Ioan PSD DA
22. Solomon Adrian PSD DA
23. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
24. Scarlat George PNL DA
25. Roman Cristian-Constantin PNL DA
26. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
27. Petric Octavian PSD DA
28. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
29. Oros Nechita-Adrian PNL DA
30. Niță Emil PSD DA
31. Niculescu Dumitru PSD DA
32. Niculae Aurel PSD DA
33. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
34. Negruț Cornelia ALDE DA
35. Negruț Clement - DA
36. Necula Cosmin PSD DA
37. Neacșu Marian PSD DA
38. Muntean Mircia PSD DA
39. Moldovan Ioan ALDE DA
40. Moisii Constantin PSD DA
41. Mîrza Gavril PSD DA
42. Mircovici Niculae Minoritati DA
43. Mihai Aurelian PNL DA
44. Melinte Ion PSD DA
45. Marin Laura PSD DA
46. Marica Petru-Sorin PSD DA
47. Longher Ghervazen Minoritati DA
48. Khraibani Camelia PSD DA
49. Kereskényi Gábor UDMR DA
50. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
51. Itu Cornel PSD DA
52. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
53. Iordache Florin PSD DA
54. Intotero Natalia-Elena PSD DA
55. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
56. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
57. Horga Vasile PNL DA
58. Guran Virgil PNL DA
59. Grama Horia PSD DA
60. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
61. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
62. Gheorghe Tinel PNL DA
63. Galan Constantin ALDE DA
64. Frăticiu Gheorghe PSD DA
65. Florea Daniel PSD DA
66. Florea Damian ALDE -
67. Erdei Dolóczki István UDMR DA
68. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
69. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
70. Dragomir Viorel Marian PSD DA
71. Dragomir Maria - DA
72. Dobrinescu Traian PNL DA
73. Dobre Victor Paul PNL DA
74. Dobre Mircea-Titus PSD DA
75. Doboș Anton PNL DA
76. Dima Toader PSD DA
77. Delureanu Virgil PSD DA
78. Dascălu Constantin PNL DA
79. Cupă Ion ALDE DA
80. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
81. Cristea Victor PSD DA
82. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
83. Covaci Dorel PSD DA
84. Costin Gheorghe PNL DA
85. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
86. Ciurariu Florin PNL DA
87. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
88. Ciocan Dan PSD DA
89. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
90. Cherecheș Florica PNL DA
91. Cernea Remus-Florinel - DA
92. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
93. Călin Ion PSD DA
94. Calotă Florică Ică ALDE DA
95. Calimente Mihăiță PNL -
96. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
97. Buican Cristian PNL DA
98. Bónis István UDMR DA
99. Boghicevici Claudia PNL DA
100. Birchall Ana PSD DA
101. Benga Ioan PSD DA
102. Axente Ioan PSD DA
103. Andronache Gabriel PNL DA
104. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
105. Adăscăliței Constantin PSD DA
106. Adam Luminița-Pachel PSD DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 ianuarie 2020, 2:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro