Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:32 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:32

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 20/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvenului nr.68/2014 privind modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:106 50 32 - 5 6 9 4
- voturi pentru (DA):104 50 31 - 5 6 8 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Axente Ioan PSD DA
4. Benga Ioan PSD DA
5. Birchall Ana PSD DA
6. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
7. Călin Ion PSD DA
8. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
9. Ciocan Dan PSD DA
10. Covaci Dorel PSD DA
11. Cristea Victor PSD DA
12. Delureanu Virgil PSD DA
13. Dima Toader PSD DA
14. Dobre Mircea-Titus PSD DA
15. Dragomir Viorel Marian PSD DA
16. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
17. Florea Daniel PSD DA
18. Frăticiu Gheorghe PSD DA
19. Grama Horia PSD DA
20. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
21. Intotero Natalia-Elena PSD DA
22. Iordache Florin PSD DA
23. Itu Cornel PSD DA
24. Khraibani Camelia PSD DA
25. Marica Petru-Sorin PSD DA
26. Marin Laura PSD DA
27. Melinte Ion PSD DA
28. Mîrza Gavril PSD DA
29. Moisii Constantin PSD DA
30. Muntean Mircia PSD DA
31. Neacșu Marian PSD DA
32. Necula Cosmin PSD DA
33. Niculae Aurel PSD DA
34. Niculescu Dumitru PSD DA
35. Niță Emil PSD DA
36. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
37. Petric Octavian PSD DA
38. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
39. Solomon Adrian PSD DA
40. Stan Ioan PSD DA
41. Stan Ion PSD DA
42. Stativă Irinel Ioan PSD DA
43. Stănescu Alexandru PSD DA
44. Stragea Sorin Constantin PSD DA
45. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
46. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
47. Șova Lucian PSD DA
48. Ștefan Viorel PSD DA
49. Traicu Rodin PSD DA
50. Zaharcu Neviser PSD DA
1. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Boghicevici Claudia PNL DA
4. Buican Cristian PNL DA
5. Calimente Mihăiță PNL -
6. Cherecheș Florica PNL DA
7. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
8. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
9. Ciurariu Florin PNL DA
10. Costin Gheorghe PNL DA
11. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
12. Dascălu Constantin PNL DA
13. Doboș Anton PNL DA
14. Dobre Victor Paul PNL DA
15. Dobrinescu Traian PNL DA
16. Gheorghe Tinel PNL DA
17. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
18. Guran Virgil PNL DA
19. Horga Vasile PNL DA
20. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
21. Mihai Aurelian PNL DA
22. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
23. Oros Nechita-Adrian PNL DA
24. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
25. Roman Cristian-Constantin PNL DA
26. Scarlat George PNL DA
27. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
28. Șoptică Costel PNL DA
29. Toader Mircea-Nicu PNL DA
30. Turcan Raluca PNL DA
31. Udriște Gheorghe PNL DA
32. Zlati Radu PNL DA
1. Bónis István UDMR DA
2. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
3. Erdei Dolóczki István UDMR DA
4. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
5. Kereskényi Gábor UDMR DA
1. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
2. Longher Ghervazen Minoritati DA
3. Mircovici Niculae Minoritati DA
4. Stancu Ionel Minoritati DA
5. Vainer Aurel Minoritati DA
6. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
1. Calotă Florică Ică ALDE DA
2. Cupă Ion ALDE DA
3. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
4. Florea Damian ALDE -
5. Galan Constantin ALDE DA
6. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
7. Moldovan Ioan ALDE DA
8. Negruț Cornelia ALDE DA
9. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
1. Cernea Remus-Florinel - DA
2. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
3. Dragomir Maria - DA
4. Negruț Clement - DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 23 noiembrie 2019, 2:28
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro