Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:32 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:32

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 20/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvenului nr.68/2014 privind modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:106 50 32 - 5 6 9 4
- voturi pentru (DA):104 50 31 - 5 6 8 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Calimente Mihăiță PNL -
2. Florea Damian ALDE -
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Boghicevici Claudia PNL DA
9. Bónis István UDMR DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Calotă Florică Ică ALDE DA
13. Călin Ion PSD DA
14. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
15. Cernea Remus-Florinel - DA
16. Cherecheș Florica PNL DA
17. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
18. Ciocan Dan PSD DA
19. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
20. Ciurariu Florin PNL DA
21. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
22. Costin Gheorghe PNL DA
23. Covaci Dorel PSD DA
24. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
25. Cristea Victor PSD DA
26. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
27. Cupă Ion ALDE DA
28. Dascălu Constantin PNL DA
29. Delureanu Virgil PSD DA
30. Dima Toader PSD DA
31. Doboș Anton PNL DA
32. Dobre Mircea-Titus PSD DA
33. Dobre Victor Paul PNL DA
34. Dobrinescu Traian PNL DA
35. Dragomir Maria - DA
36. Dragomir Viorel Marian PSD DA
37. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
38. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
39. Erdei Dolóczki István UDMR DA
40. Florea Daniel PSD DA
41. Frăticiu Gheorghe PSD DA
42. Galan Constantin ALDE DA
43. Gheorghe Tinel PNL DA
44. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
45. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
46. Grama Horia PSD DA
47. Guran Virgil PNL DA
48. Horga Vasile PNL DA
49. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
50. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
51. Intotero Natalia-Elena PSD DA
52. Iordache Florin PSD DA
53. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
54. Itu Cornel PSD DA
55. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
56. Kereskényi Gábor UDMR DA
57. Khraibani Camelia PSD DA
58. Longher Ghervazen Minoritati DA
59. Marica Petru-Sorin PSD DA
60. Marin Laura PSD DA
61. Melinte Ion PSD DA
62. Mihai Aurelian PNL DA
63. Mircovici Niculae Minoritati DA
64. Mîrza Gavril PSD DA
65. Moisii Constantin PSD DA
66. Moldovan Ioan ALDE DA
67. Muntean Mircia PSD DA
68. Neacșu Marian PSD DA
69. Necula Cosmin PSD DA
70. Negruț Clement - DA
71. Negruț Cornelia ALDE DA
72. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
73. Niculae Aurel PSD DA
74. Niculescu Dumitru PSD DA
75. Niță Emil PSD DA
76. Oros Nechita-Adrian PNL DA
77. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
78. Petric Octavian PSD DA
79. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
80. Roman Cristian-Constantin PNL DA
81. Scarlat George PNL DA
82. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
83. Solomon Adrian PSD DA
84. Stan Ioan PSD DA
85. Stan Ion PSD DA
86. Stancu Ionel Minoritati DA
87. Stativă Irinel Ioan PSD DA
88. Stănescu Alexandru PSD DA
89. Stragea Sorin Constantin PSD DA
90. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
91. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
92. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
93. Șoptică Costel PNL DA
94. Șova Lucian PSD DA
95. Ștefan Viorel PSD DA
96. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
97. Toader Mircea-Nicu PNL DA
98. Traicu Rodin PSD DA
99. Turcan Raluca PNL DA
100. Udriște Gheorghe PNL DA
101. Vainer Aurel Minoritati DA
102. Zaharcu Neviser PSD DA
103. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
104. Zlati Radu PNL DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București joi, 21 noiembrie 2019, 17:01
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro