Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 11:32
Marți, 13 octombrie 2015, ora 11:32

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 20/2015 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvenului nr.68/2014 privind modificarea și completarea unor acte normative
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:106 50 32 - 5 6 9 4
- voturi pentru (DA):104 50 31 - 5 6 8 4
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:2 - 1 - - - 1 -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel PSD DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axente Ioan PSD DA
6. Benga Ioan PSD DA
7. Birchall Ana PSD DA
8. Boghicevici Claudia PNL DA
9. Bónis István UDMR DA
10. Buican Cristian PNL DA
11. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
12. Calimente Mihăiță PNL -
13. Calotă Florică Ică ALDE DA
14. Călin Ion PSD DA
15. Căprar Dorel-Gheorghe PSD DA
16. Cernea Remus-Florinel - DA
17. Cherecheș Florica PNL DA
18. Chirteș Ioan-Cristian PNL DA
19. Ciocan Dan PSD DA
20. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
21. Ciurariu Florin PNL DA
22. Condurățeanu Andrei-Răzvan - DA
23. Costin Gheorghe PNL DA
24. Covaci Dorel PSD DA
25. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
26. Cristea Victor PSD DA
27. Cseke Attila-Zoltán UDMR DA
28. Cupă Ion ALDE DA
29. Dascălu Constantin PNL DA
30. Delureanu Virgil PSD DA
31. Dima Toader PSD DA
32. Doboș Anton PNL DA
33. Dobre Mircea-Titus PSD DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dobrinescu Traian PNL DA
36. Dragomir Maria - DA
37. Dragomir Viorel Marian PSD DA
38. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
39. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
40. Erdei Dolóczki István UDMR DA
41. Florea Damian ALDE -
42. Florea Daniel PSD DA
43. Frăticiu Gheorghe PSD DA
44. Galan Constantin ALDE DA
45. Gheorghe Tinel PNL DA
46. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
47. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
48. Grama Horia PSD DA
49. Guran Virgil PNL DA
50. Horga Vasile PNL DA
51. Ialomițianu Gheorghe PNL DA
52. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
53. Intotero Natalia-Elena PSD DA
54. Iordache Florin PSD DA
55. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
56. Itu Cornel PSD DA
57. Kelemen Atilla-Béla-László UDMR DA
58. Kereskényi Gábor UDMR DA
59. Khraibani Camelia PSD DA
60. Longher Ghervazen Minoritati DA
61. Marica Petru-Sorin PSD DA
62. Marin Laura PSD DA
63. Melinte Ion PSD DA
64. Mihai Aurelian PNL DA
65. Mircovici Niculae Minoritati DA
66. Mîrza Gavril PSD DA
67. Moisii Constantin PSD DA
68. Moldovan Ioan ALDE DA
69. Muntean Mircia PSD DA
70. Neacșu Marian PSD DA
71. Necula Cosmin PSD DA
72. Negruț Clement - DA
73. Negruț Cornelia ALDE DA
74. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
75. Niculae Aurel PSD DA
76. Niculescu Dumitru PSD DA
77. Niță Emil PSD DA
78. Oros Nechita-Adrian PNL DA
79. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
80. Petric Octavian PSD DA
81. Pocora Cristina-Ancuța PNL DA
82. Roman Cristian-Constantin PNL DA
83. Scarlat George PNL DA
84. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
85. Solomon Adrian PSD DA
86. Stan Ioan PSD DA
87. Stan Ion PSD DA
88. Stancu Ionel Minoritati DA
89. Stativă Irinel Ioan PSD DA
90. Stănescu Alexandru PSD DA
91. Stragea Sorin Constantin PSD DA
92. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
93. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
94. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
95. Șoptică Costel PNL DA
96. Șova Lucian PSD DA
97. Ștefan Viorel PSD DA
98. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
99. Toader Mircea-Nicu PNL DA
100. Traicu Rodin PSD DA
101. Turcan Raluca PNL DA
102. Udriște Gheorghe PNL DA
103. Vainer Aurel Minoritati DA
104. Zaharcu Neviser PSD DA
105. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
106. Zlati Radu PNL DA