Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.10.2015 > 12:52 Versiunea pentru printare
Marți, 13 octombrie 2015, ora 12:52

Subiect vot: PL-x 126/2014/2014 C
PL 126/2014 privind aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.108/2013 pentru prorogarea termenului prevăzut la alin.(1) al art.56 din Legea nr.185/2013 privind amplasarea și autorizarea mijloacelor de publicitate
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:74 28 28 - 5 6 6 1
- voturi pentru (DA):6 1 1 - 4 - - -
- voturi împotrivă (NU):62 27 22 - - 6 6 1
- abțineri:6 - 5 - 1 - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Zlati Radu PNL NU
2. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati NU
3. Zaharcu Neviser PSD NU
4. Voicu Mihai Alexandru PNL NU
5. Varga Vasile PNL NU
6. Vainer Aurel Minoritati NU
7. Urcan Ionaș-Florin PNL NU
8. Turcan Raluca PNL NU
9. Tudorie Violeta PSD NU
10. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE NU
11. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE NU
12. Tararache Mihai PNL NU
13. Surugiu Iulian-Radu PNL NU
14. Stragea Sorin Constantin PSD NU
15. Stativă Irinel Ioan PSD NU
16. Stan Ion PSD DA
17. Seres Dénes UDMR DA
18. Roman Gheorghe PNL NU
19. Rățoi Neculai PSD NU
20. Pocora Cristina-Ancuța PNL Abținere
21. Pâslaru Florin-Costin PSD NU
22. Paul Maria-Andreea PNL NU
23. Niță Emil PSD NU
24. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL NU
25. Nicolae Florian PNL NU
26. Muntean Mircia PSD NU
27. Moldovan Ioan ALDE NU
28. Mircovici Niculae Minoritati NU
29. Militaru Lucian PNL NU
30. Mihai Aurelian PNL NU
31. Merka Adrian-Miroslav Minoritati NU
32. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
33. Marica Petru-Sorin PSD NU
34. Longher Ghervazen Minoritati NU
35. Khraibani Camelia PSD NU
36. Itu Cornel PSD NU
37. Ispir Raluca-Cristina PNL Abținere
38. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE NU
39. Ionescu George PNL NU
40. Ionescu Aurelian ALDE NU
41. Iliuță Vasile PNL Abținere
42. Iacoban Sorin-Avram PSD NU
43. Gvozdenovici Slavomir Minoritati NU
44. Gurzău Adrian - NU
45. Guran Virgil PNL NU
46. Grama Horia PSD NU
47. Gliga Vasile Ghiorghe PSD NU
48. Gheorghe Tinel PNL NU
49. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
50. Frăticiu Gheorghe PSD NU
51. Erdei Dolóczki István UDMR DA
52. Dumbrăvanu Paul PNL Abținere
53. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE NU
54. Drăghici Sonia-Maria PSD NU
55. Dragomir Viorel Marian PSD NU
56. Dobrinescu Traian PNL NU
57. Dobre Victor Paul PNL NU
58. Dascălu Constantin PNL NU
59. Cupșa Ioan PNL NU
60. Cseke Attila-Zoltán UDMR Abținere
61. Covaci Dorel PSD NU
62. Ciofu Tamara-Dorina PSD NU
63. Chirteș Ioan-Cristian PNL NU
64. Chebac Eugen PSD NU
65. Călin Ion PSD NU
66. Buicu Corneliu-Florin PSD NU
67. Buican Cristian PNL NU
68. Bónis István UDMR DA
69. Birchall Ana PSD NU
70. Axente Ioan PSD NU
71. Andronache Gabriel PNL Abținere
72. Andea Petru PSD NU
73. Adăscăliței Constantin PSD NU
74. Adam Luminița-Pachel PSD NU

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București marți, 21 ianuarie 2020, 2:53
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro