Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 09.11.2015 > 16:16 Versiunea pentru printare
Luni, 9 noiembrie 2015, ora 16:16

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 175/2015 pentru modificarea și completarea unor acte normative în domeniul protecției civile și al situațiilor de urgență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:68 35 15 2 3 5 6 2
- voturi pentru (DA):67 35 15 2 3 5 5 2
- voturi împotrivă (NU):1 - - - - - 1 -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Vainer Aurel Minoritati DA
2. Udriște Gheorghe PNL DA
3. Tudorache Daniel PSD DA
4. Tocuț Dan-Laurențiu ALDE DA
5. Ștefan Viorel PSD DA
6. Stan Ion PSD DA
7. Stan Ioan PSD DA
8. Seres Dénes UDMR DA
9. Pușcaș Iacob PSD DA
10. Popa Octavian-Marius PNL DA
11. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
12. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
13. Palașcă Viorel ALDE DA
14. Niță Emil PSD DA
15. Nistor Laurențiu PSD DA
16. Niculescu Dumitru PSD DA
17. Negruț Clement - DA
18. Murgu Neagu PSD DA
19. Munteanu Ioan PSD DA
20. Moldovan Ioan ALDE DA
21. Moisii Constantin PSD DA
22. Mincă Liliana PSD DA
23. Mihai Aurelian PNL DA
24. Merka Adrian-Miroslav Minoritati DA
25. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
26. Marica Petru-Sorin PSD DA
27. Marcu Viorica PNL DA
28. Longher Ghervazen Minoritati DA
29. Laza-Matiuța Liviu PNL DA
30. Itu Cornel PSD DA
31. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
32. Iriza Scarlat PSD DA
33. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
34. Iordache Florin PSD DA
35. Iancu Iulian PSD DA
36. Gudu Vasile PNL DA
37. Grama Horia PSD DA
38. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
39. Gheorghe Tinel PNL DA
40. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
41. Georgescu Laura PSD DA
42. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
43. Fejér László-Ődőn UDMR DA
44. Dragomir Viorel Marian PSD DA
45. Dragomir Maria - DA
46. Dobrinescu Traian PNL DA
47. Dobre Victor Paul PNL DA
48. Dobre Mircea-Titus PSD DA
49. Doboș Anton PNL DA
50. Dima Toader PSD DA
51. Delureanu Virgil PSD DA
52. Deaconu Mihai ND DA
53. Dascălu Constantin PNL DA
54. Dalca Ștefan-Petru PSD DA
55. Crăciunescu Grigore PNL DA
56. Costin Gheorghe PNL DA
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
58. Ciobanu Liliana ND DA
59. Chirvăsuță Laurențiu PSD DA
60. Chebac Eugen PSD DA
61. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE DA
62. Călin Ion PSD DA
63. Calotă Florică Ică ALDE NU
64. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
65. Bejinariu Eugen PSD DA
66. Bălan Ion PSD DA
67. Baltă Mihai PSD DA
68. Amet Varol Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 17 august 2022, 0:30
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro