Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.03.2017 > 10:13 Versiunea pentru printare
Marți, 21 martie 2017, ora 10:13

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 69/2017 pentru modificarea art.35 din Legea nr.379/2003 privind regimul mormintelor și operelor comemorative de război
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:109 57 23 8 3 6 4 8
- voturi pentru (DA):108 56 23 8 3 6 4 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Andronache Gabriel PNL DA
3. Andrușcă Dănuț PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Anton Anton ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Badea Leonardo PSD DA
8. Bica Dănuț PNL DA
9. Bichineț Corneliu PMP DA
10. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
11. Bodea Marius PNL DA
12. Bontea Vlad PSD DA
13. Botez Mihai-Cătălin USR DA
14. Bran Ioana PSD DA
15. Burciu Cristina PSD DA
16. Calotă Florică Ică ALDE DA
17. Căciulă Aurel PSD DA
18. Călin Ion PSD DA
19. Căruceru Aida-Cristina PSD -
20. Chichirău Cosette-Paula USR DA
21. Chiriac Viorel PSD DA
22. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
23. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
24. Cocoș Vasile PSD DA
25. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
26. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
27. Culeafă Mihai PNL DA
28. Cupă Ion ALDE DA
29. Dehelean Silviu USR DA
30. Dîrzu Ioan PSD DA
31. Dobre Victor Paul PNL DA
32. Drulă Cătălin USR DA
33. Dunava Costel Neculai PSD DA
34. Fădor Angelica PNL DA
35. Floroiu Ionel PSD DA
36. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
37. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
38. Ghilea Găvrilă PNL DA
39. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
40. Gudu Vasile PNL DA
41. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
42. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
43. Huncă Mihaela PSD DA
44. Ignat Miron Minoritati DA
45. Intotero Natalia-Elena PSD DA
46. Itu Cornel PSD DA
47. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
48. Korodi Attila UDMR DA
49. Lazăr Sorin PSD DA
50. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
51. Longher Victoria Minoritati DA
52. Lovin Dumitru ALDE DA
53. Lupașcu Costel PSD DA
54. Macovei Silviu Nicu PSD DA
55. Marica Petru-Sorin PSD DA
56. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
57. Meiroșu Marilena-Emilia PSD DA
58. Mihalescul Dumitru PNL DA
59. Mînzatu Roxana PSD DA
60. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
61. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
62. Munteanu Ioan PSD DA
63. Neagu Nicolae PNL DA
64. Neață Eugen PSD DA
65. Nicolae Andrei PSD DA
66. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL DA
67. Nistor Laurențiu PSD DA
68. Niță Mihai ALDE DA
69. Niță Nicu PSD DA
70. Nosa Iuliu PSD DA
71. Olteanu Daniel PNL DA
72. Oprea Dumitru PNL DA
73. Oteșanu Daniela PSD DA
74. Paraschiv Rodica PSD DA
75. Pașcan Emil-Marius PMP DA
76. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
77. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
78. Pop Andrei PSD DA
79. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
80. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
81. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
82. Răduț Violeta PSD DA
83. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
84. Roman Florin-Claudiu PNL DA
85. Roșca Lucreția PSD DA
86. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
87. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
88. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
89. Stancu Florinel PSD DA
90. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
91. Șarapatin Elvira PSD DA
92. Șișcu George PNL DA
93. Șova Lucian PSD DA
94. Șovăială Constantin PNL DA
95. Ștefan Corneliu PSD DA
96. Tabugan Ion PMP DA
97. Terea Ioan PSD DA
98. Tripa Florin-Dan PSD DA
99. Tudor Beatrice PSD DA
100. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
101. Varga Vasile PNL DA
102. Vexler Silviu Minoritati DA
103. Vișan George-Gabriel PSD DA
104. Vîrză Mihăiță PSD DA
105. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
106. Vlase Petru Gabriel PSD DA
107. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
108. Voicu Mihai Alexandru PNL DA
109. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București sâmbătă, 14 decembrie 2019, 15:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro