Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 21.03.2017 > 13:07 Versiunea pentru printare
Marți, 21 martie 2017, ora 13:07

Subiect vot: Prezență
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:226 115 49 21 11 13 7 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Anton Anton ALDE
7. Apjok Norbert UDMR
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Badea Leonardo PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PMP
13. Banias Mircea Marius ALDE
14. Bălănescu Alexandru PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Bica Dănuț PNL
19. Birchall Ana PSD
20. Boboc Tudorița-Rodica PSD
21. Boboc Valentin Gabriel PSD
22. Bodea Marius PNL
23. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
24. Bontea Vlad PSD
25. Boroianu Aurel-Robert PNL
26. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
27. Botez Mihai-Cătălin USR
28. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
29. Bran Ioana PSD
30. Budăi Marius-Constantin PSD
31. Buican Cristian PNL
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bulai Iulian USR
34. Bumb Sorin-Ioan PNL
35. Burciu Cristina PSD
36. Calista Mara-Daniela PNL
37. Căciulă Aurel PSD
38. Călin Ion PSD
39. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
40. Căruceru Aida-Cristina PSD
41. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
42. Cherecheș Florica PNL
43. Cherecheș Viorica PNL
44. Chichirău Cosette-Paula USR
45. Chiriac Viorel PSD
46. Chiriță Dumitru PSD
47. Ciocan Dan PSD
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Cobuz Maricela PSD
51. Codreanu Constantin PMP
52. Constantin Daniel ALDE
53. Cosma Lavinia-Corina USR
54. Cristache Cătălin PMP
55. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
56. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
57. Culeafă Mihai PNL
58. Cupă Ion ALDE
59. Dan Nicușor Daniel USR
60. Dehelean Silviu USR
61. Dinu Cristina-Elena PSD
62. Dîrzu Ioan PSD
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
65. Dobrovie Matei-Adrian USR
66. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
67. Dumitrache Ileana Cristina PSD
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Durbacă Eugen ALDE
70. Erdei Dolóczki István UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Firczak Iulius Marian Minoritati
73. Florea Damian ALDE
74. Florea Oana-Consuela PSD
75. Fulgeanu-Moagher Laura-Mihaela PSD
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
77. Gavrilă Camelia PSD
78. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
79. Găină Mihăiță PSD
80. Gerea Andrei Dominic ALDE
81. Gheorghe Andrei Daniel PNL
82. Gheorghiu Bogdan PNL
83. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
84. Gudu Vasile PNL
85. Halici Nicușor PSD
86. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
87. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
88. Holban Georgeta-Carmen PSD
89. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
90. Iacomi Iulian PSD
91. Iancu Marius-Ionel PSD
92. Ibram Iusein Minoritati
93. Iftimie Neculai PSD
94. Intotero Natalia-Elena PSD
95. Ion Stelian-Cristian USR
96. Ionescu George PNL
97. Ioniță Antoneta PNL
98. Iordache Florin PSD
99. Itu Cornel PSD
100. Iurișniți Cristina-Ionela USR
101. Jivan Luminița-Maria PSD
102. Korodi Attila UDMR
103. Kulcsár-Terza József-György UDMR
104. Lazăr Sorin PSD
105. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
106. Longher Victoria Minoritati
107. Lovin Dumitru ALDE
108. Lungu Tudorița PNL
109. Lupașcu Costel PSD
110. Lupescu Dumitru USR
111. Macovei Silviu Nicu PSD
112. Magyar Loránd-Bálint UDMR
113. Manole Petre-Florin PSD
114. Mareș Mara PNL
115. Marica Petru-Sorin PSD
116. Márton Árpád-Francisc UDMR
117. Mărgărit Mitică-Marius PSD
118. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
119. Mihalescul Dumitru PNL
120. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
121. Mînzatu Roxana PSD
122. Mocioalcă Ion PSD
123. Moldovan Sorin-Dan PNL
124. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
125. Munteanu Ioan PSD
126. Mușoiu Ștefan PSD
127. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
128. Neagu Nicolae PNL
129. Neață Eugen PSD
130. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
131. Nicoară Romeo Florin PNL
132. Nicolae Andrei PSD
133. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
134. Niță Mihai ALDE
135. Niță Nicu PSD
136. Nosa Iuliu PSD
137. Oprea Dumitru PNL
138. Oprișcan Mihai Doru PNL
139. Oteșanu Daniela PSD
140. Palăr Ionel PNL
141. Pană Adriana-Doina PSD
142. Paraschiv Rodica PSD
143. Pașcan Emil-Marius PMP
144. Pau Radu - Adrian PSD
145. Petric Octavian PSD
146. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
147. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
148. Pistru Eusebiu-Manea PNL
149. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
150. Pop Andrei PSD
151. Pop Georgian PSD
152. Pop Tudor Rareș USR
153. Popa Florin PSD
154. Popa Mihai Valentin PSD
155. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
156. Preda Cezar-Florin PNL
157. Predoiu Marian-Cătălin PNL
158. Prisnel Adrian-Claudiu USR
159. Prișcă Răzvan Sorin PNL
160. Prună Cristina-Mădălina USR
161. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
162. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
163. Rădulescu Alexandru PSD
164. Rădulescu Dan-Răzvan USR
165. Răduț Violeta PSD
166. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
167. Roman Florin-Claudiu PNL
168. Romanescu Cristinel PNL
169. Roșca Lucreția PSD
170. Rotaru Alexandru PSD
171. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
172. Săftoiu Ana Adriana PNL
173. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
174. Sebestyén Csaba-István UDMR
175. Sefer Cristian-George PMP
176. Seidler Cristian-Gabriel USR
177. Seres Dénes UDMR
178. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
179. Simion Lucian-Eduard PSD
180. Simonis Alfred - Robert PSD
181. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
182. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
183. Spânu Ion PSD
184. Stamatian Vasile-Florin PNL
185. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
186. Stancu Florinel PSD
187. Stănescu Alexandru PSD
188. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
189. Stroe Ionuț-Marian PNL
190. Suciu Matei PSD
191. Suciu Vasile-Daniel PSD
192. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
193. Szabó Ödön UDMR
194. Șarapatin Elvira PSD
195. Șerban Ciprian-Constantin PSD
196. Șimon Gheorghe PSD
197. Șotcan Theodora PSD
198. Șova Lucian PSD
199. Șovăială Constantin PNL
200. Ștefan Corneliu PSD
201. Terea Ioan PSD
202. Tîlvăr Angel PSD
203. Todor Adrian PSD
204. Toma Ilie PSD
205. Tripa Florin-Dan PSD
206. Tudor Beatrice PSD
207. Turcescu Robert-Nicolae PMP
208. Tușa Adriana Diana PSD
209. Ursu Răzvan-Ion PSD
210. Varga Glad-Aurel PNL
211. Varga Vasile PNL
212. Vasilescu Lia Olguța PSD
213. Vasilică Radu Costin PSD
214. Văcaru Alin Vasile PSD
215. Velcea Nicolae PSD
216. Vexler Silviu Minoritati
217. Vîlceanu Dan PNL
218. Vîrză Mihăiță PSD
219. Vlad Sergiu Cosmin USR
220. Vlase Petru Gabriel PSD
221. Vlăducă Oana-Silvia PSD
222. Voicu Mihai Alexandru PNL
223. Weber Mihai PSD
224. Zainea Cornel USR
225. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
226. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București duminică, 8 decembrie 2019, 20:56
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro