Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 23.10.2012 > 15:12 Versiunea pentru printare
Marți, 23 octombrie 2012, ora 15:12

Subiect vot: Prezență
Centralizator:Total PD-L PSD PNL UDMR Mino. Prog. Neafil.
- prezenți:174 34 71 40 9 9 8 3

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Andronache Gabriel PD-L
2. Apostolache Mihai Cristian PD-L
3. Barbu Sulfina PD-L
4. Bud Nicolae PD-L
5. Buda Daniel PD-L
6. Burlacu Cristian-Ion PD-L
7. Călian Petru PD-L
8. Chircu Doinița-Mariana PD-L
9. Chirilă Constantin PD-L
10. Cionca-Arghir Iustin-Marinel PD-L
11. Dascălu Constantin PD-L
12. Dobre Cristina Elena PD-L
13. Dugulescu Marius Cristinel PD-L
14. Florescu Adrian PD-L
15. Geantă Florian Daniel PD-L
16. Ghiță-Eftemie Stelian PD-L
17. Holdiș Ioan PD-L
18. Ialomițianu Gheorghe PD-L
19. Ionescu George PD-L
20. Iorguș Zanfir PD-L
21. Lubanovici Mircea PD-L
22. Negruț Clement PD-L
23. Nițu Adrian Henorel PD-L
24. Oltean Ioan PD-L
25. Oprișcan Mihai Doru PD-L
26. Păduraru Nicușor PD-L
27. Petrescu Cristian PD-L
28. Popescu Cosmin Mihai PD-L
29. Stavrositu Maria PD-L
30. Stroe Mihai PD-L
31. Tabără Valeriu PD-L
32. Toader Mircea-Nicu PD-L
33. Vîlcu Samoil PD-L
34. Zătreanu Dan-Radu PD-L
1. Ana Gheorghe PSD
2. Antochi Gheorghe PSD
3. Bănicioiu Nicolae PSD
4. Bărbulescu Daniel-Ionuț PSD
5. Bleotu Vasile PSD
6. Boabeș Dumitru PSD
7. Bobeș Marin PSD
8. Brătianu Matei Radu PSD
9. Burcău Doina PSD
10. Călin Ion PSD
11. Chiriță Dumitru PSD
12. Ciobanu Gheorghe PSD
13. Ciocan Gheorghe PSD
14. Coclici Radu Eugeniu PSD
15. Covaci Dorel PSD
16. Cristea Victor PSD
17. Croitoru Cătălin PSD
18. Damian Ioan PSD
19. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
20. Drăghici Sonia-Maria PSD
21. Dumitrache Ileana Cristina PSD
22. Dumitrescu Cristian-Sorin PSD
23. Ghiveciu Marian PSD
24. Gliga Vasile Ghiorghe PSD
25. Grama Horia PSD
26. Gust Băloșin Florentin PSD
27. Hrebenciuc Viorel PSD
28. Iancu Iulian PSD
29. Iordache Florin PSD
30. Itu Cornel PSD
31. Luca Ciprian-Florin PSD
32. Macaleți Costică PSD
33. Manda Iulian Claudiu PSD
34. Martin Eduard-Stelian PSD
35. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
36. Mitrea Manuela PSD
37. Mocanu Vasile PSD
38. Mocioalcă Ion PSD
39. Munteanu Ioan PSD
40. Nassar Rodica PSD
41. Nica Dan PSD
42. Niculescu Duvăz Bogdan Nicolae PSD
43. Nistor Laurențiu PSD
44. Niță Constantin PSD
45. Nosa Iuliu PSD
46. Panțîru Tudor PSD
47. Petrescu Petre PSD
48. Pop Georgian PSD
49. Popeangă Vasile PSD
50. Popescu Dan-Mircea PSD
51. Rățoi Neculai PSD
52. Rizea Cristian PSD
53. Roman Gheorghe PSD
54. Roman Ioan Sorin PSD
55. Roșca Lucreția PSD
56. Sava Andrei-Valentin PSD
57. Socaciu Victor PSD
58. Solomon Adrian PSD
59. Stan Ioan PSD
60. Stan Nicolae PSD
61. Stanciu Anghel PSD
62. Stragea Sorin Constantin PSD
63. Ștefan Viorel PSD
64. Tătaru Florin-Cristian PSD
65. Tîlvăr Angel PSD
66. Tudose Mihai PSD
67. Uricec Eugen Constantin PSD
68. Vasilică Radu Costin PSD
69. Vlase Petru Gabriel PSD
70. Vlădoiu Aurel PSD
71. Voicu Mădălin-Ștefan PSD
1. Almăjanu Marin PNL
2. Balcan Viorel PNL
3. Berci Vasile PNL
4. Bordeianu Dan PNL
5. Budurescu Daniel-Stamate PNL
6. Buican Cristian PNL
7. Calimente Mihăiță PNL
8. Câmpeanu Mariana PNL
9. Chiuariu Tudor-Alexandru PNL
10. Cristian Horia PNL
11. Dobre Victor Paul PNL
12. Donțu Mihai-Aurel PNL
13. Dragomir Gheorghe PNL
14. Dumitrică George Ionuț PNL
15. Dumitru Georgică PNL
16. Gabor Gheorghe PNL
17. Gavrilescu Grațiela Leocadia PNL
18. Gerea Andrei Dominic PNL
19. Gorghiu Alina-Ștefania PNL
20. Horj Pavel PNL
21. Lupu Mihai PNL
22. Motreanu Dan-Ștefan PNL
23. Nicolăescu Gheorghe-Eugen PNL
24. Orban Ludovic PNL
25. Palașcă Viorel PNL
26. Palăr Ionel PNL
27. Pardău Dumitru PNL
28. Plăiașu Gabriel PNL
29. Pocora Cristina-Ancuța PNL
30. Popa Octavian-Marius PNL
31. Potor Călin PNL
32. Săpunaru Nini PNL
33. Scutaru Adrian George PNL
34. Stroe Radu PNL
35. Taloș Gheorghe-Mirel PNL
36. Tușa Adriana Diana PNL
37. Țintean Ioan PNL
38. Țîmpău Radu Bogdan PNL
39. Voicu Mihai Alexandru PNL
40. Zoicaș Gheorghe PNL
1. Antal István UDMR
2. Béres Ștefan Vasile UDMR
3. Erdei Dolóczki István UDMR
4. Farago Petru UDMR
5. Kerekes Károly UDMR
6. Kötő Iosif UDMR
7. Máté András-Levente UDMR
8. Pál Árpád UDMR
9. Seres Dénes UDMR
1. Amet Aledin Mino.
2. Ganț Ovidiu Victor Mino.
3. Ibram Iusein Mino.
4. Manolescu Oana Mino.
5. Merka Adrian-Miroslav Mino.
6. Mircovici Niculae Mino.
7. Păun Nicolae Mino.
8. Popov Dușan Mino.
9. Vainer Aurel Mino.
1. Bostan Emil Prog.
2. Ciuhodaru Tudor Prog.
3. Iordache Luminița Prog.
4. Mazilu Constantin Prog.
5. Steriu Valeriu-Andrei Prog.
6. Țaga Claudiu Prog.
7. Țurea Răzvan Prog.
8. Vasile Aurelia Prog.
1. Avram Marian -
2. Prigoană Vasile-Silviu -
3. Săniuță Marian-Florian -

Adresa poștală: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, București miercuri, 3 iunie 2020, 5:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111
E-mail: webmaster@cdep.ro