Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Structuri parlamentare 2016-2020 > Camera Deputaților > Comisii > sport Versiunea pentru printare
2016-2020

Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
1. Președinte Victor-Viorel Ponta Ponta Victor-Viorel
președinte din 2 iun. 2020
PRO România
2. Vicepreședinți Călin-Vasile-Andrei Matei Matei Călin-Vasile-Andrei
vicepreședinte din 2 iun. 2020
PSD
3.   Cristinel Romanescu Romanescu Cristinel
vicepreședinte din 2 iun. 2020
PNL
4. Secretari Ioana Bran-Voinea Bran-Voinea Ioana
secretar din 2 iun. 2020
PSD
5. Membri Vasile Cîtea Cîtea Vasile PSD
6.   Mihai Culeafă Culeafă Mihai PNL
7.   Giureci-Slobodan Ghera Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
8.   Mihaela Huncă Huncă Mihaela PRO România
9.   Cornel Itu Itu Cornel PSD
10.   Loránd-Bálint Magyar Magyar Loránd-Bálint UDMR
11.   Sorin-Dan Moldovan Moldovan Sorin-Dan PNL
12.   Petru Movilă Movilă Petru PMP

Foști membri ai biroului comisiei
Funcția Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al biroului comisiei
din data până în data
1. Secretari Liviu-Ionuț Moșteanu Moșteanu Liviu-Ionuț USR 02.06.2020  

Foști membri ai comisiei
Deputatul Grupul
parlamentar
Membru al comisiei
până în data
1. Marius-Constantin Budăi Budăi Marius-Constantin PSD 19.12.2020
2. Liviu-Ionuț Moșteanu Moșteanu Liviu-Ionuț USR 18.12.2020
3. Lucian-Daniel Stanciu-Viziteu Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR 20.10.2020

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 29 ianuarie 2022, 0:48
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro