Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 1996-2000 > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Maroc Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Regatul Maroc

Vasile Văcaru
Vasile Văcaru
senator PDSR
Președinte
din 21 feb. 1997
Alexandru Brezniceanu
Alexandru Brezniceanu
deputat USD-PD
Vicepreședinte
din 21 feb. 1997
Constantin Blejan
Constantin Blejan
senator PNL
Secretar
din 21 feb. 1997
Alexandru Albu Vasile Cândea Gheorghe Dan Nicolae Ceaușescu
Alexandru Albu
deputat PDSR
membru
din 21 feb. 1997
Ștefan Baban
deputat PRM
membru
din 24 noi. 1997
Vasile Cândea
deputat PDSR
membru
din 21 feb. 1997
Gheorghe Dan Nicolae Ceaușescu
deputat PNȚCD
membru
din 21 feb. 1997
Vasile Dobrescu Elena Iacob Eugen Mátis
Vasile Dobrescu
senator PUNR
membru
din 21 feb. 1997
Elena Iacob
deputat PNȚCD
membru
din 21 feb. 1997
Eugen Mátis
deputat UDMR
membru
din 21 feb. 1997

Fosti membri ai grupului de prietenie

Toma Năstase
Toma Năstase
deputat PRM
din 21 feb. 1997
până în 11 iul. 1997

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 17 ianuarie 2022, 23:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro